Субота, 22 Червня, 2024

У Хмельницькому встановили нові комплекси автоматичної відеофіксації порушень ПДР

У різних мікрорайонах Хмельницького запрацювали сучасні комплекси фото- та відеофіксації дорожнього руху. Прилади функціонують в автоматичному режимі. Загалом їх є три. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Нові комплекси автоматичної відеофіксації порушень ПДР

Три нові комплекси “КАСКАД”, які забезпечують фото- та відеофіксацію дорожнього руху, з’явилися у Хмельницькому. Їх встановили на тих ділянках дороги, де дозволено їхати не більше 50-ти кілометрів на годину. Прилади встановили 3 листопада. Вони працюють в автоматичному режимі. Перед безпосереднім початком роботи пристрої тестували протягом трьох місяців. Про кожну камеру попереджає дорожній знак. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Де встановили комплекси автоматичної відеофіксації порушень ПДР

Поліція Хмельницької області повідомляє, що 3 прилади контролю “КАСКАД” встановили за такими адресами:

  • Вінницьке шосе, 8/1, (напрямок спрямування приладу вул. Молдавська);
  • вул. Кам’янецька, 132, (напрямок спрямування приладу вул. Житецького);
  • Проспект Миру, 65 (напрямок спрямування приладу Старокостянтинівське шосе).

Заступниця начальника УПП у Хмельницькій області Марія Журавель розповідає, що це – місця підвищеної аварійності та концентрації дорожньо-транспортних пригод, в яких люди травмуються або гинуть.

У місцях, де розташовані нові прилади, автомобілі повинні рухатися не швидше, ніж 50 кілометрів на годину. Якщо ж водії порушують це правило, то інформація надходить до Центру обробки даних Департаменту патрульної поліції. Після розгляду справи та винесення постанови на адресу власника авто надходить повідомлення про необхідність сплатити штраф. Відповідно до ч.1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення сума штрафу становить 340 гривень. За словами Марії Журавель, протягом десяти днів сума штрафу складатиме 50% від його вартості, тобто 170 гривень.

Сучасні комплекси фото- та відеофіксації встановили у Хмельницькому для зменшення кількості ДТП.

Варто додати, що з 3 листопада на дорогах України загалом запрацювали 18 нових комплексів автоматичної фото- та відеофіксації дорожнього руху. Зокрема, в Одесі, Херсоні та Запорізькій області.

Реакція соцмереж

Думки хмельничан щодо встановлення комплексів у місті різні. Хтось вважає, що такі прилади є досить потрібними та важливими, адже дають змогу зменшити кількість аварій. Дехто каже, що прилади варто було би встановити на інших локаціях. Загалом містяни позитивно ставляться до того, що у Хмельницькому встановили прилади фото- та відеофіксації ПДР, адже є багато водіїв, які перевищують швидкість.

Нагадаємо, що перший радарний комплекс у Хмельницькому з’явився у березні цього року. Він функціонує на вулиці Кам’янецькій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.