Четвер, 23 Травня, 2024

Злітну смугу хмельницького аеропорту зроблять за мільйон гривень

Функціонування Хмельницького аеропорту це мрія не лише підприємців, а й пересічних хмельничан. Всі хочуть літати по справах або на відпочинок з рідного міста, а не з столиці. Саме тому, місцевий аеропорт поступово “реанімують”. Нещодавно наша редакція писала про капітальний ремонт дороги до аеропорту, а  до кінця року планують відремонтувати злітну смугу. Детальніше читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-future.

Ремонтом буде займатися столична фірма

Ні для кого не секрет, що злітно-посадкову смугу в хмельницькому аеропорту потрібно ремонтувати. Саме тому комунальне підприємство “Аеропорт Хмельницький” проінформувало, що для цих робіт буде наймати ТОВ “Уніпром”. Це київська компанія, яка працює на ринку України з 1993 року. У ТОВ “Уніпром” великий досвід роботи у сфері аеродромного, гідротехнічного та транспортного будівництва. 

До кінця 2021 року київська фірма має герметизувати шви та тріщини за допомогою цементобетонного та асфальтного покриття. Це задоволення буде коштувати понад 1 мільйон гривень.

Потрібно зазначити, що у 2013 році ремонт злітно-посадкової смуги вже робили, проте ремонтні роботи були незавершені і тому утворилися вибоїни та ями. Додамо, що 8 років тому на ремонт злітної смуги передбачалося понад 981 тисяча гривень. 

Чиновники прагнуть аби до кінця року Хмельницький аеропорт приймав вантажні літаки на замовлення “Нової пошти”. Крім цього, Державна авіаційна служба України вважає наш аеропорт базовим у Західному регіоні.

Великі сподівання покладенні на місцеве летовище. Сподіваємося, що вони будуть не даремними. 

А які ваші думки щодо хмельницького аеропорту? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.