П’ятниця, 14 Червня, 2024

Хмельницький аеропорт: будують дорогу та планують запустити вантажні перевезення

Під час виборчих перегонів, що тільки не обіцяють кандидати в депутати та президенти українському народу. Однак, після отримання влади одразу забувають про свої передвиборчі обіцянки. Президент України Володимир Зеленський обіцяв, що у кожному обласному центрі буде функціонувати аеропорт. Зеленський при владі вже понад 2 роки, а у Хмельницькому досі не працює місцеве летовище. Хоча у державному бюджеті на модернізацію аеропортів передбачено 2.4 мільярда гривень. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.

Капітальний ремонт дороги

На жаль, поки що подоляни змушені летіти за кордон із столичних аеропортів. Це незручно, адже вимагає часу та фінансів на дорогу. Що стосується Хмельницького летовища, то його відновлення триває вже декілька років. Нещодавно навіть розпочали капітальний ремонт дороги поблизу хмельницького аеропорту. Дорогу, протяжністю 600 метрів планують відремонтувати за декілька тижнів. На нове дорожнє полотно виділили майже 20 мільйонів гривень. 

У планах відкрити вантажний рейс

Місцеві керманичі планують до кінця 2021 року відкрити вантажний рейс до Дніпра. Для цього не лише ремонтують дорогу, а навіть придбали рентгенотелевізійну установку. Вона потрібна для того аби перевіряти багаж на наявність небезпечних та заборонених предметів. 

Такі плани подобаються місцевим підприємцям, тому що багато хто доставляє товар із Стамбулу. Для цього використовують вантажівки. Звичайно, що літаком вантаж доставити буде простіше і дешевше.

Чиновники у Хмельницькій облдержадміністрації стверджують, що без фінансування зі сторони держави, відновити летовище неможливо. Для цього потрібно приблизно 2 мільярди гривень.

А які ваші думки щодо Хмельницького аеропорту? Чи вдасться найближчим часом відновити роботу летовища? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.