Четвер, 13 Червня, 2024

За фінансування з бюджету громади змагатимуться 25 проєктів «Громадських ініціатив»

У Хмельницькому обрали мікропроєкти «Громадських ініціатив», які змагатимуться за фінансування з бюджету громади. Цього року на втілення ідей креативних хмельничан передбачено 1 млн 200 тисяч гривень. Вже наступного тижня стане відомо, які ідеї хмельничан будуть реалізовувати в рамках проєкту. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Ініціативні хмельничани, які знають, як покращити життя у місті, мали змогу подати свої ідеї у рамках конкурсу «Громадські ініціативи». Завдяки участі у цьому конкурсі кожен бажаючий має змогу вплинути на розвиток рідного міста та зробити його більш комфортнішим. Реалізовані ідеї в рамках «Громадських ініціатив» дають змогу зробити Хмельницький цікавішим не лише для мешканців, а й для гостей нашого міста.

Нагадаємо, що заявки приймали з 1 березня по 1 квітня. За цей час управління економіки отримало 36 мікропроєктів. Конкурсна комісія перевірила, чи відповідають мікропроєкти, зареєстровані управлінням економіки, умовам участі у програмі. Усі заявки детально розглянули та обговорили, чи відповідають вони вимогам конкурсу.

За результатами засідання конкурсної комісії 11 мікропроєктів відхилили, оскільки вони не відповідали умовам Програми «Громадські ініціативи». Таким чином, до другого етапу потрапили 25 мікропроєктів. Вони відповідають тематиці «Креативна громада» та критеріям новизни, творчого підходу та ініціативності.

Цього року на фінансування ідей хмельничан в рамках Програми «Громадські ініціативи» передбачено 1 млн 200 тисяч гривень з бюджету громади. Бюджет одного мікропроєкту у цьому році не повинен перевищувати 200 тисяч гривень.

Визначатимуть переможців Програми «Громадські ініціативи» 20 квітня.

Нагадаємо, що у 2020 році хмельничани подали на «Громадські ініціативи» 40 ідей. З них обрали 13, в реалізувати вдалося 12 мікропроєктів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.