Четвер, 13 Червня, 2024

Як у Хмельницькому планують реконструювати кінотеатр «Мир»

У Хмельницькому розпочалися публічні консультації щодо майбутнього планування простору будівлі колишнього кінотеатру «Мир», що знаходиться на вулиці Проскурівського підпілля, 34, і потребує оновлення. Якою бачать відновлену будівлю кінотеатру, далі розповість khmelnytskyi-future.

Обговорення та напрацювання пропозицій

Будівля колишнього кінотеатру «Мир» знаходиться у центральній частині міста, на вулиці Проскурівського підпілля, 34. Вона потребує оновлення. Будівля наразі знаходиться в аварійному стані. Площа приміщення становить понад 200 квадратних метрів. Всередині розташований моно-театр «КУТ», в якому проводяться театральні вистави.

Вчора, 8 червня, у рамках робочого візиту представників Офісу Ради Європи в Україні, відбувся воркшоп, під час якого обговорили пропозиції майбутнього розвитку території будівлі кінотеатру «Мир». Також присутнім презентували варіанти європейського досвіду оновлення схожих будівель. Перед початком воркшопу представники Офісу Ради Європи в Україні оглянули та ознайомилися з будівлею колишнього кінотеатру «Мир».

Заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури міста Василь Новачок каже, що кошти на реконструкцію будівлі кінотеатру «Мир» не витрачатимуть з міського бюджету. Натомість оновлення об’єкту профінансують інвестори. Також Василь Новачок розповів, що будуть розглянути усі варіанти. Тобто будівлю колишнього кінотеатру «Мир» можуть реконструювати або ж взагалі знести. Про це повідомляє «Суспільне».

Пропозиції щодо розвитку будівлі колишнього кінотеатру «Мир»

Хмельничан просять не залишатися осторонь та брати активну участь у публічних консультаціях. Містяни можуть надати свої пропозиції щодо розвитку будівлі колишнього кінотеатру «Мир» та вказати, якою вони бачать реконструкцію цього приміщення: демонтаж або ж все ж таким збереження будівлі. Саме тому для врахування думки мешканців міста проводяться публічні консультації. Містяни можуть вказати, що вони хочуть бачити на місці колишнього кінотеатру «Мир». Таким чином, кожен бажаючий має змогу висловити свою думку щодо розвитку будівлі колишнього кінотеатру «Мир».

Нагадаємо, що електронні та письмові пропозиції прийматимуть до 17 червня. Для того, щоб взяти участь у публічних консультаціях, можна:

  • залишити коментар на сервісі електронних консультацій;
  • заповнити онлайн-анкету;
  • написати електронного листа на пошту [email protected] або [email protected] з поміткою «Кінотеатр «Мир»;
  • написати листа на Хмельницьку міську раду за адресою: вул. Гагаріна, 3, Хмельницький, 29000. З поміткою «Кінотеатр «Мир». Пропозиції».

Відповідальний структурний підрозділ – Управління архітектури та містобудування Хмельницької міської ради.

Головне фото – Суспільне.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.