П’ятниця, 14 Червня, 2024

Восени у сквері ім. Шевченка запрацює нова громадська вбиральня

Вже цієї осені у сквері імені Тараса Шевченка запрацює новий громадський туалет. Тут ще повинні встановити вікна та двері та виконати внутрішні роботи. У новій громадській вбиральні буде розміщено десять окремих кабінок. Користуватися туалетом зможуть також люди з інвалідністю. Крім того, у вбиральні облаштують кімнату матері та дитини. Вартість нової вбиральні становить понад 2,5 мільйони гривень. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Нагадаємо, що минулого року у сквері ім. Шевченка стартувало будівництво нової громадської вбиральні на місці старої, підземної. Переможцем тендеру на будівництво нової вбиральні стало одне з місцевих приватних підприємств. На зведення нового туалету підряднику виділили понад два з половиною мільйони гривень з міського бюджету. За словами начальника управління житлово-комунального господарства Василя Новачка, минулого року було виконано ремонтні роботи на 600 тисяч гривень. Цього року вже зробили покрівлю. Василь Новачок додає, що після встановлення вікон та дверей у вбиральні, розпочнуться внутрішні роботи. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Новий громадський туалет буде над землею, а не підземний. У ньому буде облаштовано десять кабінок. Ним зможуть користуватися також люди, які пересуваються на візочках. Для людей з інвалідністю облаштують дві окремих кабінки. Також буде кімната матері і дитини. Вхід до нової вбиральні буде платним.

Поки триває будівництво сучасної вбиральні, хмельничани можуть користуватися біотуалетами у сквері ім. Шевченка. Таких біотуалетів встановили чотири. Щодня їх прибирають працівники “Спецкомунтрансу”. Відвідувачі скверу вважають, що стаціонарна вбиральня тут є необхідною, адже біотуалети не зручні і користування ними може викликати труднощі. Крім того, багато хмельничан люблять відпочивати у цьому сквері, тому громадська вбиральня повинна бути комфортною.

Нову вбиральню у центрі Хмельницького планують відкрити до Дня міста.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.