П’ятниця, 14 Червня, 2024

Шляховики Хмельниччини готуються до ІІІ етапу програми “Велике будівництво”

Зараз на українців чиниться великий емоційний пресинг з боку як вітчизняних, так і зарубіжних ЗМІ. Та, попри це, не треба вдаватись до паніки. Важливо продовжувати працювати, вважають у Службі автомобільних доріг і звітують про виконане і заплановане. 

Як працюють шляховики в Хмельницькій області

Погода нині сприяє здійсненню ремонтних робіт на обласних дорогах і підготовці до планових ремонтів у майбутньому, повідомляє служба на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук. 

Як повідомили у САД, хмельницькі шляховики працюють у звичайному режимі.  Вони прибирають зимове сміття з узбіччя, ліквідують ямковість, чистять споруди водовідведення і займаються обслуговуванням ліхтарів, які освітлюють дороги. 

Нещодавно працівники служби повідомили про закінчення ремонту  на ділянці дороги при в’їзді у Красилів. Тут влаштували тришарове дорожнє покриття, загальна товщина якого становить не менше 24 см. Також зробили заїзні кишені, з’їзди та посадкові майданчики, влаштували водовідведення та встановили автопавільйони. Шляхопровід на км 58+424 з підходами відремонтували. На дорозі нанесли горизонтальну розмітку і встановили нові дорожні знаки.

Цього року Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області планує оновити відрізки шляху від Теофіполя до Красилова. Автодорога Т-23-14 починається у Теофіполі з дороги  Р-48, проходячи через колишні Теофіпольський і Красилівський райони. У селі Сушках на автодорозі Н-03 цей шлях закінчується. Його загальна довжина дорівнює  63,7 кілометрів.

Також вони розповіли про відновлення робіт на шляхопроводі, який проходить над залізничними коліями у Старокостянтинові. На автодорозі Н-03, км 140+000 змонтували перильне огородження пішохідної зони. 

А ось такий вигляд має відрізок автомобільного шляху загального користування національного значення Н-03 Житомир – Чернівці, біля села Вишнопіль, що неподалік кордону з Житомирською областю.

Вже через кілька тижнів стартує третій великий будівельний сезон президентської програми “Велике будівництво”. У планах – три сотні штучних споруд та 5,5 тисяч кілометрів державних доріг, розповіли працівники Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області. 

Оновлення доріг в Україні

Президентська програма “Велике будівництво” охоплює не лише зведення шкіл, дитсадків, медичних закладів та стадіонів. Це ще й ремонт та будівництво доріг. Впродовж двох років реалізації цієї програми на території країни оновили і побудували 14 тисяч кілометрів автодоріг. 

Президент Володимир Зеленський зауважив, що свобода пересування громадян України гарантується Конституцією. Та це право в нашій країни було обмеженим протягом багатьохроків. І все це через розбиті дороги і зруйновані мости. 

14 тисяч кілометрів автошляхів – це більш ніж 40% основної транспортної мережі України. Окрім оновлених доріг програма “Велике будівництво” дає 1,5-4% зростання ВВП країни кожного року. А ще за 2 роки завдяки програмі було створено понад 200 тисяч нових робочих місць.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.