П’ятниця, 14 Червня, 2024

Вартість проїзду у громадському транспорті Хмельницького планують збільшити

Подоляни не один місяць говорять про підняття вартості проїзду у комунальному транспорті обласного центру. Крім цього керманичі міста також хочуть перевести оплату в транспорті на безготівковий розрахунок. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.

Доведеться платити більше

Важко знайти хмельничан, які задоволені якістю громадського транспорту у місті Хмельницькому. Містяни систематично скаржаться на маршрутки та тролейбуси, адже курсує транспорт не по графіку, а про сервіс чи чистоту взагалі мова не йде. Особливо, гостро проблема постала під час карантину: на зупинках скупчуються багато людей, яким важко добратися до роботи, навчальних закладів, медичних установ тощо. Все через те, що у громадському транспорті дозволено перевозити лише сидячих пасажирів. Проте незважаючи на всі нарікання, чиновники все таки, хочуть збільшити вартість проїзду, мотивуючи це тим, що тролейбуси та інший комунальний транспорт працює собі у збиток. Скільки коштуватиме квиток — поки що невідомо. Проте для власників електронних карток ціна залишиться на рівні нинішньої. Принаймні, так обіцяють чиновники. 

Де можна придбати електронну картку?

У місті Хмельницькому нещодавно збільшили кількість точок продажу де можна придбати електронний квиток. В основному, вони розташовані на зупинках громадського транспорту. Е-квиток коштує 40 гривень, проте його потрібно систематично поповнювати щоб кошти були на рахунку і пасажир мав можливість без перешкод скористатися послугою. І керманичі наголошують, що з травня планують перейти на безготівковий розрахунок. Тобто придбати квиток у кондуктора вже не вийде. 

Як вам такі новації в рідному місті? Чи влаштовує вас якість громадського транспорту у Хмельницькому? Чекаємо на ваші коментарі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.