Неділя, 21 Липня, 2024

«Укрзалізниця» запустила потяги з Хмельниччини до Києва та Чернігова

З першого липня буде продовжено маршрут потяга №118/117 «Чернівці – Київ», який доїжджатиме до Чернігова. Також відновлено курсування швидкісного нічного поїзда №139/140 «Київ – Кам’янець-Подільський – Київ». Детальніше про розклад руху потягів далі розповість khmelnytskyi-future.

Потяг «Київ – Кам’янець-Подільський – Київ»

Нагадаємо, що з початком запровадження жорсткого карантину весною 2020 року перестав курсувати нічний потяг №139/140 «Київ – Кам’янець-Подільський – Київ». Цей потяг був дуже зручним для мешканців Кам’янця-Подільського і для туристів. Тому Кам’янець-Подільська міська рада, керівництво Кам’янецького залізничного вокзалу та містяни неодноразово зверталися до голови правління АТ «Укрзалізниця» з проханням відновити цей маршрут. Минулого тижня, а саме 17 червня, нічний потяг №139/140 «Київ – Кам’янець-Подільський – Київ» здійснив свій перший рейс після довготривалої перерви. Про це повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільської міської ради на своїй офіційній сторінці у соцмережі.

Графік руху

Отже, варто нагадати графік курсування нічого поїзда №139/140 «Київ – Кам’янець-Подільський – Київ». Залізничний транспорт вирушатиме з Кам’янця-Подільського по парних числах, о 18:55. У Хмельницькому поїзд опиниться на станції «Гречани» о 22:06. До столиці прибуватиме о 04:47. З Києва відправлятиметься по непарних числах о 23:59. До Кам’янця-Подільського прибуватиме о 09:05.

До початку осені вивчатимуть пасажиропотік цього маршруту. Якщо він виявиться рентабельним, то потяг курсуватиме і надалі.

Як придбати квитки

Усі бажаючі вже можуть придбати квитки на цей потяг за допомогою сайту «Укрзалізниці» або в залізничних касах. Вартість купе у цьому поїзді з Кам’янця до Києва становить майже 500 гривень, плацкарт – 280 гривень.

Наразі Кам’янець-Подільська міська влада веде перемовини з правлінням АТ «Укрзалізниця» щодо відновлення курсування потяга за маршрутом «Гречани – Ларга». Містяни сподіваються, що найближчим часом цей поїзд відновить свою роботу.

Фото – Олександр Савенко

Потяг «Чернівці – Київ»

З 1 липня до 30 серпня продовжить маршрут потяг №118/117 «Буковина» сполученням «Чернівці – Київ» до станцій Ніжин та Чернігів. Мешканці Хмельниччини матимуть змогу дістатися цим поїздом до Києва і Чернігова зі станцій «Кам’янець-Подільський», «Дунаївці», «Хмельницький» та повернутися у зворотному напрямку.

Графік руху

Потяг №118/117 «Буковина» вирушатиме з Чернівців тричі на тиждень: у неділю, вівторок та четвер. Відправлятиметься о 19:46. До Хмельницького поїзд прибуватиме вночі наступного дня, а саме о 02:51. До столиці потяг прибуватиме о 08:08. В Чернігові залізничний транспорт опиниться об 11:22.

З Чернігова поїзд №118/117 «Буковина» відправлятиметься щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці. Вирушатиме о 16:50. До Хмельницького потяг прибуватиме наступного дня, а саме о 00:55.

Як придбати квитки

Усі охочі можуть купити квитки на цей потяг у залізничних касах або в онлайн режимі на сайті «Укрзалізниці». Вартість купе з Хмельницького до Чернігова у цьому поїзді становитиме майже 370 гривень, плацкарт – майже 170 гривень.

Протиепідемічні заходи

Хмельничанам потрібно дотримуватиму правил карантину, незважаючи на те, що спостерігається поліпшення епідеміологічної ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію. Під час перебування на залізничному вокзалі і під час безпосередньої подорожі у потягу слід перебувати у захисній масці та користуватися антисептиками.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.