Субота, 22 Червня, 2024

Через Хмельницький курсуватиме щоденний потяг до Новоолексіївки та Бердянська

Протягом усього літа щоденно через Хмельницький курсуватиме «морський» потяг. Далі детальніше про це розповість khmelnytskyi-future.

Потяг «Львів – Новоолексіївка, Бердянськ»

«Укрзалізниця» продовжує відкривати продаж квитків на потяги до моря. Новий потяг курсуватиме зі Львова до Новоолексіївки Херсонської області та Бердянська Запорізької області. Залізничний транспорт також робитиме зупинку у Хмельницькому. Таким чином, хмельничани матимуть змогу зручно добратися до моря та чудово провести літній відпочинок. Літній потяг курсуватиме щоденно. Перший рейс відправиться у п’ятницю, 11 червня.

Отже, потяг №86/186\185/85 «Львів – Новоолексіївка, Бердянськ» відправиться зі Львова 11 червня, о 10:55. Наступного дня, об 11:35, він прибуде до Новоолексіївки, а о 13:00 – до Бердянську. У Хмельницькому залізничний транспорт опиниться о 15:02 та чекатиме на пасажирів протягом п’яти хвилин.

У зворотному напрямку потяг почне курсувати з 12 червня. Він відправиться цього дня з Бердянська, о 15:05, а з Новоолексіївки – о 15:40. До Львова залізничний транспорт прибуде наступного дня о 15:40. У Хмельницькому потяг зупиниться об 11:40 та очікуватиме на пасажирів протягом п’яти хвилин.

В «Укрзалізниці» повідомляють, що продаж квитків на потяг №86/186\185/85 «Львів – Новоолексіївка, Бердянськ» вже відкрито. Тому усі бажаючі можуть придбати квитки за допомогою офіційного сайту «Укрзалізниці» або в залізничних касах.

Також нагадаємо, що минулого тижня «Укрзалізниця» призначила новий літній потяг для жителів Волині. Він поєднає Ковель і Миколаїв.

Протиепідемічні заходи

Незважаючи на те, що спостерігається покращення епідеміологічної ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію, хмельничанам потрібно дотримуватися правил карантину. Під час перебування на залізничному вокзалі та під час самої подорожі потрібно перебувати у захисній масці, користуватися антисептиками. Потяги ретельно дезінфікують перед і після роботи.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.