П’ятниця, 14 Червня, 2024

Хмельничани почали менше їздити на тролейбусах

Тема громадського транспорту для хмельничан завжди актуальна. А все тому, що добратися з одного кінця міста в інший в годину-пік — завдання з зірочкою. Проте, якщо вірити статистиці, то за 8 місяців (січень-серпень 2021р.) послугами громадського транспорту скористалося менше пасажирів ніж за аналогічний період минулого року. Чому так сталося, читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

У всьому винні валідатори?

Карантинні обмеження особливо торкнулися громадського транспорту. У маршрутках та тролейбусах дозволяють перевозити лише сидячих пасажирів. І тому у годину-пік на зупинках тиснеться велика кількість людей, які намагаються потрапити до громадського транспорту. Пасажири систематично обурюються та висловлюють свій негатив водіям. А останні не мають права брати більшу кількість людей через штрафи. 

Хмельничани, напевно, так втомилися від щоденного квесту, що вирішили знайти альтернативу громадському транспорту: власний автомобіль, велосипед, піші прогулянки. Адже яким чином пояснити зниження кількості пасажирів. Якщо писати мовою статистики, то послугами автомобільного пасажирського транспорту упродовж січня-серпня 2021 року скористалося на 12.5% менше пасажирів, ніж за аналогічний період минулого року. Що стосується тролейбусів, то тут поменшало пасажирів на 6.6%.

Нагадаємо, що у липні місяці у тролейбусах запровадили безготівковий розрахунок. Хмельничани масово почали скаржитися на такі новації через погану роботу валідаторів. Також не на всіх зупинках громадського транспорту можна придбати електронні квитки. 

У комунальному підприємстві “Електротранс” критику сприймають та почали поступово змінювати валідатори на нові. Нові прилади відрізняються від старих тим, що можна розраховуватися не лише електронним квитком, а й банківськими картками та пристроями з підтримкою NFC.

А ви як часто ви користуєтеся послугами громадського транспорту?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.