П’ятниця, 14 Червня, 2024

У Хмельницькому планують придбати середньогабаритний транспорт

Ситуація з громадським транспортом в обласному центрі бажає кращого. Адже для комфортного пересування хмельничан містом не вистачає громадського транспорту. Ускладнила ситуацію пандемія та карантинні обмеження. Саме тому міські керманичі вирішили придбати для комунального підприємства “Спецкомунтранс”. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.

8 середньогабаритних автобусів та 50 тролейбусів будуть обслуговувати хмельничан

Купівля транспорту для комунального підприємства “Спецкомунтранс” — це необхідність для обласного центру. Вісім автобусів та п’ятдесят тролейбусів допоможе відновити рух транспорту на тих маршрутах де зараз немає перевізників та навіть створити нові маршрути. Адже у віддалені мікрорайони такі, як Ружична, Лезнево дочекатися громадського транспорту практично нереально. Тому купівля середньогабаритних автобусів піде на користь пасажирам. Потрібно зазначити, що лише на автобуси потрібно витрати близько 17 мільйонів гривень.

Перевізники мають збитки

Карантинними обмеженнями незадоволені не лише пасажири, а й перевізники. Адже останні мають великі збитки через вимогу перевезення лише сидячих пасажирів. Саме тому багато водіїв звільняється і відповідно немає кому працювати.

Нагадаємо, що з першого червня подорожчав проїзд у громадському транспорті. Більшість хмельничан були незадоволені такими новаціями, адже надані послуги не відповідають ціні.

А які ваші думки щодо роботи транспорту? Як тролейбуси та автобуси курсують у вашому мікрорайоні? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах, адже нам важлива ваша думка.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.