П’ятниця, 14 Червня, 2024

До Дня міста у Хмельницькому встановлять ще дві «розумні» зупинки

До Дня міста у Хмельницькому з’являться ще дві антивандальні «розумні» зупинки. Одна буде розташована на вулиці Бандери, а інша – на вулиці Панаса Мирного. На них встановлять велике інформаційне табло, де буде вказано розклад руху, маршрут, час прибуття громадського транспорту та іншу довідкову інформацію, корисну для громадян. Далі розповість «Хмельницький Майбутнього».

До кінця вересня у мікрорайоні Озерна та у центрі міста облаштують по одній «розумній» зупинці. Вони матимут спеціальне електронне табло. Завдяки цьому кожен матиме змогу дізнатися про те, коли прибуде необхідний транспорт: тролейбус, автобус або маршрутка. Крім того, на зупинці пасажири зможуть зарядити свої гаджети та скористатися Wi-Fi. На це з міського бюджету коштів не витрачатимуть. «Розумні зупинки» встановить житомирська фірма «Дозор Україна». Саме ця компанія ввела систему GPS-навігації в громадському транспорті міста. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Заступник міського голови Андрій Бондаренко розповів, що одна зупинка буде розташована біля ТРЦ «Оазис», а інша – на вулиці Панаса Мирного на розі з вулицею Кармелюка. Тепер місця для очікування громадського транспорту стануть більш комфортними та зручними.

Нагадаємо, що перші дві «розумні» зупинки у Хмельницькому з’явилися минулого року. Їх облаштували на зупинках «Поліклініка №1», в напрямку до центру міста та на протилежній стороні. Загалом у Хмельницькому в 2018 році з’явилося чотири «розумні» зупинки. Ці зупинки також встановила житомирська компанія «Дозор Україна».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.