Субота, 22 Червня, 2024

У парку ім. Чекмана з’явиться нова громадська вбиральня

У парку ім. Чекмана облаштовують нову громадську вбиральню. На це з міського бюджету виділили 350 тисяч гривень. Заплановано, що сучасний громадський туалет запрацює вже до кінця цього року. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Нова громадська вбиральня у парку ім. Чекмана

Заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури міста Василь Новачок розповів, що у парку ім. Чекмана запрацює нова громадська вбиральня. Про це повідомляє “Суспільне”.

Директор комунального підприємства “Парки і сквери міста Хмельницького” Олександр Боднарчук розповідає, що для облаштування громадської вбиральні локацію обрали досить швидко. Вирішили побудувати туалет навпроти нового дитячого майданчика, адже там завжди багато людей. За словами Олександра Боднарчука, для будівництва отримали усі необхідні дозвільні документи. Також буде встановлено систему біоочищення, яка не завдаватиме шкоди навколишньому середовищу.

Василь Новачок каже, що будівництво нової громадської вбиральні у парку ім. Чекмана планувалося ще минулого року. На облаштування сучасної модульної кабінки з міського бюджету було виділено 350 тисяч гривень. За словами Василя Новачка, туалетом зможуть користуватися також люди, які пересуваються на візочках. Вбиральня матиме проточну воду і септик, який буде відкачуватися при потребі.

Передбачається, що нову вбиральню у парку ім. Чекмана відкриють вже до кінця цього року. Василь Новачок каже, що користування туалетом буде безкоштовним.

Фото – Суспільне

Реакція соцмереж

Користувачі соцмереж позитивно ставляться до облаштування нового туалету у парку ім. Чекмана, адже тут відпочиває чимало містян. У парку часто гуляють батьки з дітками. Крім того, хмельничани вважають, що у парку не вистачає громадських туалетів, тому однозначно нова вбиральня повинна бути. Дехто каже, що громадська вбиральня в парку мала би з’явитися взагалі вже давно і дивується, чому її почали облаштовувати лише зараз, оскільки парк ім. Чекмана є досить популярним для відпочинку серед містян. Хтось вважає, що для облаштування туалету вибрали не досить вдалу локацію – центральну алею.

Громадські туалети у Хмельницькому

Нагадаємо, що громадські туалети є у сквері ім. Франка, у Молодіжному парку, у сквері ім. Шевченка, біля «Дитячого світу», у дендропарку «Поділля». Вбиральня у сквері ім. Шевченка оснащена сучасною технікою та вентиляцією. Вартість нового туалету становить 2,5 млн гривень. Вбиральня поділена на жіночу і чоловічу зони. Також тут є кімната матері та дитини. Безкоштовні туалети у Хмельницькому часто псують недобросовісні відвідувачі. Зокрема, з туалету у сквері ім. Шевченка хтось вкрав керамічний обігрівач. Саме безкоштовне користування вбиральнею спонукає людей, які хочуть завдати шкоди, щось зламати, зіпсувати сантехніку, вкрасти миючі засоби або прилади, розмалювати стіни. Деякі люди не вміють цінувати майно.

Головне фото – Хмельницький LIVE

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.