П’ятниця, 14 Червня, 2024

У Хмельницькому з’явився перший радарний комплекс

У Хмельницькому встановили перший радарний комплекс. Наразі він працюватиме у тестовому режимі. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

На вулиці Кам’янецькій з’явився радарний комплекс. Його встановили фахівці Хмельницького міського комунального підприємства “Хмельницькінфоцентр” та працівники спеціалізованої монтажно-експлуатаційної дільниці комунального підприємства БРЕД. Наразі прилад працюватиме у тестовому режимі протягом місяця. Про штрафи поки що не йдеться. Пристрій перевірятиме, з якою швидкістю рухається транспорт на вулиці Кам’янецькій. Радар змонтований на стовпі біля пішохідного переходу поблизу будинку побуту “Хмельничанка”. На стовпі також розмістили дорожній знак, який повідомляє про здійснення відеофіксації. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Інженер з обслуговування систем відеоспостереження ХМКП “Хмельницькінфоцентр” Андрій Свінціцький розповів, що цей радарний комплекс може у 8 смугах руху визначати швидкість транспорту в обох напрямках, а також виявляти правопорушення, які пов’язані з перетинанням подвійної суцільної смуги. За його словами, вартість таких радарних комплексів коливається від 850 тисяч гривень до мільйона. Ціна залежить від комплектації. Андрій Свінціцький каже, що цей радарний комплекс Хмельницький отримав безкоштовно на термін тестування.

Навпроти радарного комплексу також будуть працювати звичайні камери відеонагляду. Вони стежитимуть за роботою радару. Нагадаємо, що у квітні 2019 року тут запрацювало єдине у Хмельницькому інформаційне табло для водіїв. Цей відрізок дороги поруч із пішохідним переходом є одним із найбільш аварійних. Містяни кажуть, що саме на цьому місці часто трапляються аварії, гинуть люди.

За результатами роботи радару у тестовому режимі у Хмельницькій міській раді вирішать, чи потрібні такі прилади по всьому місту.

Нагадаємо, що на сайті Хмельницької міської ради з’явився віджет, який дає змогу оцінити рівень безпеки дорожнього руху у режимі реального часу. Комплекс усіх цих заходів спрямований на те, щоб зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.