П’ятниця, 14 Червня, 2024

У парку ім. Чекмана з’явилися нові лавочки та урни для сміття

Минулого тижня у парку у парку ім. Чекмана встановили нові лавочки та урни для сміття. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Парк ім. Чекмана є одним із найпопулярніших та найулюбленіших місць для відпочинку серед хмельничан та гостей міста. Тут полюбляють проводити вільний час і діти, і дорослі.

Біля зоокуточку у парку ім. Чекмана минулого тижня з’явилися дві зручні сучасні лавочки. Раніше тут був невеликий квітник. Однак тепер біля зоокуточку облаштували зону для приємного дозвілля. Усі бажаючі мають змогу відпочити під час прогулянки парком, насолодитися гарними краєвидами та при потребі викинути непотріб у смітник.

Вартість однієї лавки становить понад 10 тисяч гривень. Їх придбало за власні кошти комунальне підприємство “Парки і сквери міста Хмельницького”. Лавочки встановив один із приватних підприємців. У комунальному підприємстві сподіваються, що лавочки сподобаються усім відвідувачам парку.

Нові лавочки стильні, комфортні та компактні. Вони мають невеличкі спинки. Лавки пофарбовані порошковою фарбою та покриті лаком. Це захищатиме лавки від від сонячного проміння та від морозів. Біля них розмістили сучасні сміттєві урни. Директор КП “Парки і сквери міста Хмельницького” Олександр Боднарчук розповів, що перші відвідувачі дуже позитивно відгукуються про лавочки. Вони сподобалися і дітям, і дорослим. Про це йдеться у сюжеті МТРК “Місто”.

Фото – Василь Камінський

Реакція соцмереж

Користувачі соцмереж позитивно відгукуються про нові лавочки та радіють оновленням у парку ім. Чекмана. Містяни вважають це рішення естетично привабливим та зручним. Дехто зазначає, що саме біля зоокуточку лавочок не вистачало для естетичного релаксу. Хмельничани також кажуть, що на Озерній біля озера також потрібно встановити більше лавочок.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.