П’ятниця, 14 Червня, 2024

Як працює Колесо огляду у Хмельницькому

Хмельничани мають можливість милуватися панорамою міста з Колеса огляду. Атракціон працює у парку ім. Чекмана. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Колесо огляду у Хмельницькому

Оновлений атракціон у парку ім. Чекмана радує і дітей, і дорослих. Прокататися на Колесі огляду приходять хмельничани та вимушені переселенці. З найвищої точки перед відвідувачами атракціону відкривається чудовий краєвид. Можна милуватися парком та отримати заряд позитивних емоцій.

На атракціон можна зайти лише з квитком. У кабінку впускає оператор. Колесо огляду не можна відвідувати у нетверезому стані, з дітьми, яким ще не виповнилося 5 років, з тваринами. Час оберту Колеса огляду – 6 хвилин. Кабінка розрахована на чотирьох осіб. Вона має напівпрозорий дах. У кабінці заборонено вставати під час руху атракціону. У темну пору доби Колесо огляду підсвічують.

Нагадаємо, що Колесо огляду не працювало в парку ім. Чекмана понад 10 років. Капітальний ремонт атракціону розпочалася минулого року. На його відновлення було виділено 4 мільйони гривень з міського бюджету. Замість старих кабінок встановили сучасні, синього кольору. Оновили саму конструкцію Колеса огляду. Тепер атракціон виглядає сучасно. Він є комфортним та безпечним для відвідувачів та дарує кожному приємні враження. Біля Колеса огляду планують облаштувати затишну зону відпочинку.

Фото – зі сторінки Василя Новачка у соцмережі

Графік роботи Колеса огляду та вартість квитків

  • Понеділок: з 14:00 до 21:00.
  • Вівторок та середа – вихідні.
  • Четвер та п’ятниця: з 14:00 до 21:00.
  • Субота та неділя: з 11:00 до 21:00.
  • Обідня перерва: з 15:00 до 16:00.

Вартість дитячого квитка (з 5 до 14 років) становить 30 гривень. Дорослий квиток – 60 гривень.

Під час повітряної тривоги Колесо огляду не працює. Відвідувачі, які в цей час перебувають на атракціоні, повинні дочекатися завершення оберту Колеса та зберігати спокій. На касі розміщено інформацію про найближче укриття.

Одночасно на атракціоні може знаходитися 80 відвідувачів.

Реакція соцмереж

Хмельничани радіють тому, що Колесо огляду знов працює у нашому місті. Відвідувачі атракціону діляться своїми враженнями в соцмережах. Декому не вистачає жовтого кольору в оформленні Колеса огляду, адже так атракціон виглядав би патріотично. Хтось пригадує, як у дитинстві катався на цьому атракціоні. Містяни дякують усім, хто долучився до відновлення Колеса огляду. Тепер діти та дорослі мають змогу цікаво проводити дозвілля та милуватися гарними краєвидами.

Однак не всі задоволені тим, що у парку ім. Чекмана запрацювало Колесо огляду. Деякі містяни вважають, що це взагалі недоречно, адже в Україні триває війна. Натомість дехто каже, що атракціон дарує позитивні емоції діткам та вимушеним переселенцям, що дає змогу відволіктися і приємно провести вільний час.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.