Понеділок, 26 Лютого, 2024

У парку ім. Чекмана замінять пошкоджене покриття на дитячому майданчику

На новому дитячому майданчику у парку ім. Чекмана пошкодилось штучне покриття. Як його планують оновити, дізнавався khmelnytskyi-future.

Сучасний дитячий майданчик у парку ім. Чекмана почали будувати ще у 2019 році. Минулого року будівництво повністю завершили. Дітки із задоволенням граються на майданчику, катаються на гойдалках та каруселях, стрибають на батуті. Тут завжди весело та лунає дитячий сміх. Також на майданчику розмістили унікальний ігровий комплекс «Піратський порт» та нестандартний диск-балансир. Хлопчики та дівчатка радісно проводять дозвілля у парку ім. Чекмана. Однак із настанням зими штучне покриття, яке було створено у 2020 році на майданчику, полущилось.

Хмельничанин Степан поскаржився на те, що на новому дитячому майданчику в парку Чекмана зійшло м’яке покриття. Він також поділився на сторінці Департаменту інфраструктури фотографією пошкодженого покриття.

Заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури міста Василь Новачок розповів у коментарях до допису хмельничанина, що гарантія покриття становить 5 років. Василь Новачок каже, що підрядника вже повідомили про цю проблему і з початку теплої пори року він буде все переробляти за власний рахунок.

Підрядник не може точно сказати, чому штучне покриття у неналежному стані. Однак вважає, що це могло трапитися через неякісний клей, який був придбаний у постачальника. Можливо, він був вже бракованим або ж зберігався у неналежних умовах. Відомо, що працівники вже відвідували та обстежували дитячий майданчик і планували замінити покриття, однак це не вдалося зробити у зв’язку з погодними умовами. Тому тепер підрядник очікує на настання тепла. Такі роботи дозволяється проводити, якщо температура повітря сягає 6-9 градусів тепла. Про це йдеться у сюжеті МТРК «Місто».

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.