Четвер, 23 Травня, 2024

Понад 200 хмельничан вже придбали електронний квиток

Понад 200 електронних квитків вже придбали хмельничани. Де їх можна купити, далі розповість khmelnytskyi-future.

Продаж електронних квитків у Хмельницькому

Нагадаємо, що електронні квитки з’явилися у продажу на початку лютого цього року. Наразі з п’яти тисяч е-квитків для безготівкової оплати у громадському транспорті хмельничани придбали понад 200. Про це розповів начальник управління транспорту і зв’язку Хмельницької міської ради Сергій Шепурев. Про це повідомляє «Суспільне».

Як можна поповнити е-квиток

Сергій Шепурев додає, що електронний квиток можна поповнити у пунктах продажу/поповнення, через особистий кабінет користувача, а також через сайт My City і сайт “ГЕРЦ”. За його словами, також можна скористуватися терміналами сіті-24 для поповнення е-квитка. Наразі звершено тестовий режим поповнення електронних квитків через термінали Приватбанку.

Де хмельничани можуть купити електронний квиток

Сергій Шепурев каже, що хмельничани можуть придбати електронні квитки у 32 точках продажу у різних мікрорайонах міста. Зокрема, е-квитки продаються на зупинках громадського транспорту, у магазинах “Ваш партнер”, у місцях продажу преси ТОВ “ВСЕСВІТ”.

Як користуватися електронним квитком

Для того, щоб скористуватися е-квитком та зафіксувати свої поїздку у громадському транспорті, потрібно прикласти його до валідатора. Це спеціальні прилади помаранчевого кольору з логотипом підприємства-виробника, які розташовані біля входу до тролейбуса. Якщо транзакція пройшла успішно, на екрані приладу з’явиться відповідне повідомлення, а екран засвітиться зеленим кольором. Це означатиме, що з е-квитка списано кошти та проїзд оплачено. Всередині валідатора розташована сім-картка, яка підтримує GPS. Паперового квитка валідатор не видає, а лише фіксує проїзд у транспорті. Нагадаємо, що валідатори та електронні квитки виготовляє приватна фірма “ГЕРЦ”.

З 1 лютого контролери почали слідкувати за тим, чи правильно користуються електронним квитком пільговики. Контролери проводять моніторинг використання е-квитків пільговиками за допомогою спеціальних терміналів.

Наразі електронні квитки є обов’язковими для пільгових категорій населення. Нагадаємо, що е-квитки пільговикам почали видавати з лютого минулого року. Пластикову картку можна отримати у відділах соціального захисту населення та ЦНАПах. Загалом для хмельницьких пільговиків виготовлено 64 тисячі е-квитків.

Що таке електронний квиток і які його переваги

Електронний квиток є зручною формою безконтактної оплати за проїзд у громадському транспорті. Він являє собою пластикову картку з надписами “ЩодняЗручний”, “Картка для проїзду” та логотипом компанії-виробника.

Завдяки автоматизованій системі обліку та оплати проїзду підвищується комфортність користування громадським транспортом. Також це дає змогу вести облік реального пасажиропотоку. У свою чергу, це сприяє оптимізації маршрутів громадського транспорту та вирішенню проблеми компенсації за пільговий проїзд.

Фото – Суспільне

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.