П’ятниця, 14 Червня, 2024

У парку ім. Чекмана демонтували Колесо огляду

У парку ім. Чекмана демонтували оглядове колесо. Наразі підрядники оновлюють шість опорних фланців, на яких тримався атракціон. Саму конструкцію колеса планують відшліфувати і пофарбувати. Тут підсилять фундамент та облаштують новий стартовий майданчик. Також встановлять ілюмінаційну підсвітку. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Капітальний ремонт Колеса огляду у парку ім. Чекмана

Капітальний ремонт Колеса стартував на початку весни цього року. Він передбачає значний комплекс робіт. Вартість відновлення атракціону становить 4 мільйони гривень. Нагадаємо, що Колесо огляду не працює вже понад 10 років, оскільки його механізми вийшли з ладу, а кабінки застаріли. Тому було вирішено оновити атракціон, щоб хмельничани могли цікаво проводити дозвілля у парку ім. Чекмана.

Наразі Колесо огляду демонтували. Директор підрядної організації Олексій Віштал розповів, що конструкцію розібрали за допомогою важкогабаритної техніки і зараз вона знаходиться у цеху для проведення ремонту. Олексій Віштал каже, що зараз знімають старі шари фарби. Метал атракціону перебуває у хорошому стані. Про це свідчать результати експертизи. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Наразі тут відновлюють шість опорних конструкцій, на яких стояв атракціон. Підрядники шліфують їх та перефарбовують. Підрядник планує змонтувати опорні конструкції з відновленим покриттям вже до кінця цього місяця. Також планують підсилити і сам фундамент, зробити бетонування основ. За словами Олексія Віштала, опорні колони будуть пофарбовані у синій колір. Будуть встановлені нові двигуни і канати, також замінять прилади для руху колеса, редуктори планують відновити. Також будуть встановлені нові кабінки. Їх придбали восени 2020 року та встигли протестувати. Кабінки матимуть синє та сіре забарвлення. Дах буде прозорим. Кабінка буде розрахована на одночасне перебування чотирьох людей. Також у ній будуть захисні ремені. Вага кабінки становитиме майже 270 кілограмів. Загальна вартість ремонту Колеса огляду у парку ім. Чекмана становить близько 4 мільйонів гривень.

Підрядник планує, що усі ремонтні роботи будуть завершені до кінця літа і згодом усі бажаючі матимуть змогу милуватися панорамою Хмельницького з оновленого атракціону. Колесо огляду матиме сучасну ілюмінаційну підсвітку. Атракціон даруватиме відвідувачам позитивні емоції та гарний настрій.

Фото – Василь Камінський

Реакція соцмереж

Хмельничани з нетерпінням очікують на відкриття оновленого Колеса огляду. Містяни позитивно відгукуються про те, що атракціон відремонтують і тепер кожен матиме змогу на ньому прокататися. Мешканці і гості міста зможуть насолоджуватися гарними краєвидами Хмельницького з висоти пташиного польоту.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.