Неділя, 19 Травня, 2024

У Хмельницькому триває реконструкція Колеса огляду

У парку ім. Чекмана продовжується реставрація Колеса огляду. Наразі тут встановили оновлену конструкцію для кабінок. Також підсилюють фундамент. Далі розпочнеться монтаж самого оглядового колеса.Усі роботи з відновлення атракціону планують завершити до кінця літа. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Реконструкція Колеса огляду

Колесо огляду, що у парку імені Чекмана, продовжують реставрувати. Оновлені опорні конструкції вже встановили на місце. Наразі підрядник підсилює фундамент для забезпечення стійкості конструкції. Далі планують зчепити 20 оглядових кабінок. Потім розпочнуть безпосередньо монтаж самого оглядового колеса. Усі необхідні роботи з оновлення атракціону у парку ім. Чекмана планують завершити до кінця літа. Директор підрядної організації Олексій Віштал розповів, що планується зробити ілюмінаційну підсвітку, встановити редуктори, замінити прилади для руху колеса, облаштувати декоративну огорожу. Оновлений атракціон буде безпечним, сучасним, яскравим та цікавим. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Нагадаємо, що капітальний ремонт Колеса огляду розпочався на початку весни. Саму конструкцію колеса демонтували на початку червня. Її розмістили у цеху для проведення ремонтних робіт. Оновлення атракціону передбачає комплекс робіт. Вартість капітального ремонту оглядового колеса становить майже 4 мільйони гривень. На це виділено кошти з бюджету громади. Вартість кабінок складає майже один мільйон гривень. Вони матимуть сіре та синє забарвлення, прозорий дах. В одній кабінці зможуть одночасно перебувати четверо людей. Також кожна кабінка буде оснащена захисними ременями для додаткової безпеки відвідувачів. Нагадаємо, що нові кабінки протестували на оглядовому колесі у листопаді минулого року.

Варто додати, що Колесо огляду встановили у парку ім. Чекмана ще у 80-х роках минулого століття. Однак з плином часу кабінки застаріли, фарба полущилась, механізми вийшли з ладу, тому оглядове колесо стало не придатним до використання. Понад десять років на ньому ніхто не катався, адже атракціон перебував у жахливому стані. Тому популярний атракціон вирішили оновити та зробити більш сучасним. Таким чином, усі бажаючі зможуть цікаво проводити дозвілля у парку ім. Чекмана.

Незабаром усі охочі зможуть насолоджуватися панорамою Хмельницького з Колеса огляду. Атракціон даруватиме містянам яскраві враження та позитивні емоції.

Реакція соцмереж

Хмельничани задоволені тим, що невдовзі Колесо огляду відновить свою роботу. Містяни кажуть, що із задоволенням будуть на ньому кататися. Дехто ще точно не впевнений, чи буде кататися на оновленому атракціоні. Однак більшість хмельничан вважають ідею з реставрації оглядового колеса чудовою, адже парк ім. Чекмана потребував змін та оновлень. З особливим захопленням на початок роботи атракціону чекають діти.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.