Субота, 22 Червня, 2024

У мікрорайоні Лезневе з’явиться новий спортивний майданчик

На території Хмельницької загальноосвітньої школи №13 ім. Михайла Чекмана, що у мікрорайоні Лезневе, фінішує будівництво спортивного майданчика. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Спортивний майданчик у мікрорайоні Лезневе

У мікрорайоні Лезневе невдовзі відкриють сучасний спортивний майданчик. Він буде знаходитися на території школи №13. Розміри поля становлять 16 на 28 метрів. Будівництво майданчику на завершальному етапі. Директорка ЗОШ №13 Ніна Хулуб розповіла, що ще повинні на поле нанести розмітку та встановити футбольні ворота і сітку. Згодом уроки фізичної культури у школі №13 будуть проводити на новому спортивному майданчику. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Директорка школи №13 Ніна Хулуб розповідає, що на новий спортивний майданчик чекали довго та з великим нетерпінням. Навчальний заклад ніколи його не мав. Уроки фізичної культури проводили у приміщенні, площею 100 метрів квадратних. Великий пожежний резервуар та значна кількість мереж на території, де планувалося спорудити майданчик, і затягнули процес його будівництва. Процес стартував улітку минулого року. Взимку роботи тимчасово призупинили, а вже навесні цього року будівництво майданчика відновили.

Новий спортивний майданчик на території ЗОШ №13 буде багатофункціональним. Тут школярі матимуть змогу займатися різними видами спорту, виконувати фізичні вправи, грати у міні-футбол, волейбол та баскетбол. Крім школярів, на майданчику зможуть займатися спортом і мешканці прилеглих будинків. Виконання фізичних вправ на свіжому повітрі приноситиме користь організму.

Цей об’єкт видався дорожчим, ніж інші подібні спортивні майданчики. Вартість спортивного майданчика у мікрорайоні Лезневе становить майже два мільйони гривень. Кошти були виділені з міського бюджету. Заступник міського голови Михайло Кривак розповів, що вартість самого майданчика складає 1,5 млн гривень, а додаткові витрати були пов’язані з труднощами, які виникли у зв’язку з великою кількістю мереж на цій території: газова, електрична мережі, телефонні лінії, а також великий пожежний резервуар.

Попереду – облаштування території навколо майданчика. Михайло Кривак додає, що тут ще повинні укріпити схили.

Де ще облаштують спортивні майданчики у Хмельницькому цього року

Зазначимо, що нові спортивні майданчики цього року з’являться також на територіях інших навчальних закладів, у різних мікрорайонах нашого міста. Сучасний спортивний об’єкт облаштують на території Хмельницької школи №22 ім. Олега Ольжича, що розташована на вулиці Зарічанській, 20.

Крім того, спортивне поле зі штучним покриттям з’явиться у мікрорайоні Ракове. Його облаштують біля школи №12. Варто додати, що мешканці цього мікрорайону вже давно очікують на сучасний спортивний майданчик.

Спортивні майданчики почнуть облаштовувати і в селах Хмельницької міської територіальної громади. Перший спортивний об’єкт з’явиться у сели Пирогівці.

Отже, діти, молодь, дорослі та люди старшого віку матимуть змогу активно та цікаво проводити вільний час, займаючись спортом на свіжому повітрі. Створення спортивних майданчиків у Хмельницькому мотивує мешканців міста вести здоровий спосіб життя та бути фізично активними.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.