Неділя, 21 Липня, 2024

Рух громадського транспорту можна відстежити онлайн

Керманичі міста зазначають, що з першого червня рух всього громадського транспорту можна буде відстежити у програмі DozorCity. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Рух громадського транспорту за графіком

Хмельничани не один місяць скаржаться на курсування громадського транспорту. Тролейбуси та маршрутні таксі їздять не за графіком, часто з’їжджають з маршрутів і тому у деякі райони після 20.00 неможливо добратися. Погіршила ситуацію і всесвітня пандемія та карантинні обмеження. Адже у громадському транспорті мають право їхати лише сидячі пасажири. Саме тому у години-пік на зупинках тиснява та велике скупчення людей. 

Подоляни постійно скаржаться через те, що важко добратися до роботи чи навчання і навпаки. Заступник мера Микола Ваврищук на онлайн-прийомі громадян зазначив, що з першого червня рух усіх маршрутних таксі та тролейбусів можна відстежувати онлайн. Це дозволить пасажирам орієнтуватися щодо графіку роботи громадського транспорту, а чиновникам відслідковувати чи не порушують водії години роботи. Адже у разі не виконання своїх обов’язків, будуть розривати договір з перевізниками.

Потрібно зазначити, що на сьогоднішній день не всі автомобілі обладнані GPS-пристроями. 

Додамо, що досвід відстеження громадського транспорту онлайн вже був у міської влади. На жаль, пасажири не відчули покращення від роботи додатку, адже деякі дані не відповідали дійсності. 

Які ваші думки щодо графіків роботи громадського транспорту та їхнього відстеження онлайн? Дуже чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.