Субота, 22 Червня, 2024

У мікрорайоні Лезневе відкрили новий спортивний майданчик

Вчора, 2 червня, у мікрорайоні Лезневе, біля Хмельницької загальноосвітньої школи №13 ім. Михайла Чекмана, відкрили сучасний спортивний майданчик. Він має штучне гумове покриття. Тут діти зможуть грати у футбол, волейбол, гандбол та баскетбол. Це – перший шкільний спортивний майданчик, який відкрили цього року у Хмельницькому. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Спортивний майданчик у мікрорайоні Лезневе

У мікрорайоні Лезневе з’явився новий багатофункціональний спортивний майданчик. Він розташований біля загальноосвітньої школи №13 ім. Михайла Чекмана. Це – перший спортмайданчик, який побудували у Хмельницькому цього року. Розміри поля становить 16 на 28 сантиметрів.

На відкриття нового спортивного майданчика завітав також міський голова Олександр Симчишин. Він перерізав символічну жовто-блакитну стрічку і першим випробував новий спортивний майданчик. Мер традиційно забив перший гол у ворота нового спортмайданчика. Також міський голова анонсував, що ще один спортмайданчик у Хмельницькому відкриють вже наступного тижня. Загалом Олександр Сергійович сподівається, що до кінця каденції кожна хмельницька школа, де дозволяє територія, а також села громади матимуть свої спортивні майданчики. Міський голова додає, що загалом вже збудовано понад 40 ігрових спортивних майданчиків у Хмельницькому.

Тепер уроки фізичної культури у загальноосвітній школі №13 ім. Михайла Чекмана проводитимуть на новому спортивному майданчику. Оновленням радіють і вчителі, і школярі, адже чекали на спортмайданчик вже давно. Раніше уроки фізкультури доводилося проводити у невеличкому приміщенні, площею 100 квадратних метрів. Будівництво нового спортмайданчика стартувало влітку 2020 року. Взимку будівельні роботи тимчасово призупинили, а відновили вже навесні. Труднощі з будівництвом майданчика виникли у зв’язку з великою кількістю мереж на цій території: електрична, газо- та водопостачання, телефонні лінії, а також великий пожежний резервуар. Вартість спортивного об’єкту становить понад 2 мільйони гривень. Кошти були виділені з міського бюджету.

Спортивний майданчик багатофункціональний. На ньому проводитимуть спортивні змагання та заняття з фізкультури. Тут школярі зможуть грати у волейбол, міні-футбол, баскетбол, гандбол. Також на майданчику зможуть займатися спортом мешканці прилеглих будинків.

Варто додати, що нові спортивні майданчики будуть з’являтися також у селах Хмельницької міської територіальної громади. Перший спортивний об’єкт відкриють у селі Пирогівці.

Реакція соцмереж

Хмельничани активно коментують відкриття нового спортивного майданчика у мікрорайоні Лезневе. Містяни дякують Олександру Симчишину за такий чудовий спортмайданчик. Також дописувачі кажуть, що міський голова реалізував мрію кожного, хто навчався та навчається у школі №13. Користувачі соцмереж радіють тому, що у нашому місті з’являється все більша кількість нових спортивних об’єктів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.