Четвер, 23 Травня, 2024

У хмельницьких тролейбусах з’явилися контролери

У тролейбусах контролери перевіряють, чи використали пільговики свої електронні квитки. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Контролери у тролейбусах

Власники пільгових електронних квитків починають звикати до контролерів у хмельницьких тролейбусах. Вони почали перевіряти, чи правильно використали пасажири свої електронні квитки. Нагадаємо, що наразі вони є обов’язковими для пільгових категорій населення. Контролери мають спеціальні мобільні термінали. За допомогою цих приладів зчитується інформація з пластикових карток та виводиться на екран. Якщо пільговик зафіксував свою поїздку у транспорті, то екран мобільного терміналу світиться зеленим кольором, якщо ж ні, то червоним. Таким чином, контролери дізнаються, чи приклали пасажири свої електронні квитки до валідатора і зафіксували поїздку. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

З наступного понеділка пасажири, які не скористалися електронним квитком у тролейбусі або ж взагалі його не мають, будуть змушені платити чи не їхати. В.о. начальника управління транспорту і зв’язку Хмельницької міської ради Сергій Шепурев пояснює, що контролер буде змушувати такого пасажира оплатити даний проїзд або покинути салон тролейбусу. Він нагадує, що головна мета впровадження електронного квитка полягає у здійсненні обліку пільгових пасажирів та відшкодуванню комунальному підприємству “Електротранс” втрачених збитків.

Пасажири, які не матимуть електронних квитків, зможуть купити його у водія або ж у контролера.

Пасажири по-різному ставляться до перевірок контролерів у тролейбусах. Дехто при наявності електронного квитка не користується ним, тобто не фіксує поїздку у громадському транспорті за допомогою валідатора.

Згодом наявність електронного квитка стане обов’язковою вимогою для усіх пасажирів. Тоді кондукторів у громадському транспорті не буде. Натомість пасажирів перевірятимуть контролери. Комунальне підприємство “Електротранс” вже створило контрольну службу, де працює 58 осіб.

Нагадаємо, що видавати електронні квитки пільговим категоріям населення почали у лютому минулого року. Наразі електронні квитки отримали понад 42 тисячі мешканців Хмельницького. Загалом у нашому місті планується впровадити електронний квиток в усіх видах громадського транспорту. Надалі ці інновації планують запровадити в автобусах та маршрутних таксі.

Переваги запровадження електронного квитка

Електронний квиток є зручним способом розрахунку за проїзд у транспорті. Пасажиру не потрібно передавати гроші за проїзд та чекати на решту. Електронний квиток спрямований на те, щоб поїздка у громадському транспорті стала комфортнішою та зручнішою.

Також завдяки електронному квитку є змога вести облік реального пасажиропотоку та визначити, яка кількість пільговиків користується громадським транспортом. Це дасть можливість оптимізувати маршрути та вирішити питання з компенсаціями за пільговий проїзд.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.