Субота, 20 Липня, 2024

У хмельницьких тролейбусах замінюють валідатори

У тролейбусах Хмельницького встановлюють нові валідатори. Прилади новішої моделі та мають синє забарвлення.. Вони реагують не лише на пільговий чи платний електронний квиток. Новими валідаторами обладнанні вже 20 тролейбусів. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Нові валідатори у хмельницьких тролейбусах

У міських тролейбусах з’явилися нові валідатори. Вони синього кольору. Попередні ж валідатори були помаранчеві. Нові прилади відрізняються від старих не лише кольором. Вони зчитують не лише електронний квиток, а й банківську картку, мобільні платіжні системи та разовий квиток. Хвилька безконтактної оплати знаходиться вгорі пристрою, над дисплеєм. Валідатори нової моделі встановили у 20 тролейбусах. Ними вже можуть користуватися пасажири. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Заступниця директора Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” Наталія Свистун розповіла, що нові валідатори є універсальними та працюють в онлайн режимі. Пасажир може розрахуватися за проїзд і через мобільні платіжні системи за допомогою нового валідатора.

У Хмельницькому вирішили оновити валідатори для того, щоб містянам було зручніше розрахуватися за проїзд. Адже наразі для оплати банківською карткою пасажирам доводиться відволікати водія. Термінал знаходиться в його кабіні.

Компанія “ГЕРЦ” планує замінити усі валідатори, які є у хмельницьких тролейбусах.

Нагадаємо, що повний перехід на електронний квиток у тролейбусах був запланований на 1 травня. Згодом його відтермінували на 1 червня. Однак і тоді запровадження безготівкового розрахунку у транспорті перенесли. Відтак е-квиток запровадили з 1 липня. Штраф за відсутність електронного квитка у пасажира становить 240 гривень. Працівники ХКП “Електротранс” просять пасажирів вчасно оплачувати проїзд.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.