Субота, 22 Червня, 2024

Як оновлюють транспорт у Хмельницькому

У Хмельницькому на маршруті №2 курсує автобус, який наше місто отримало від Кракова. Маршрут сполучає мікрорайони Ракове та Гречани. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Новий автобус від Кракова

Хмельницький отримав транспортний засіб з польського міста Краків. Пасажири можуть розрахуватися за проїзд готівкою, електронним квитком, банківською карткою або за допомогою QR-коду. В транспортному засобі встановили два види валідаторів. Автобус курсує за маршрутом №2. Він сполучає мікрорайони Гречани та Ракове. Автобус курсує такими вулицями: Кооперативна, Романа Шухевича, Проскурівського Підпілля, Кам’янецька, Подільська, Шевченка, Чорновола, Майборського, Гарнізонна, Довженка. Транспорт пофарбований у синьо-білі кольори. Він оснащений комфортними сидіннями, зручними поручнями, відеореєстратором та навігатором для водія, сучасними інформаційними моніторами. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Проїзд платний для всіх, у тому числі, для платних категорій населення. На період воєнного стану в транспорті дозволили користуватися готівкою.

Заступник міського голови Микола Ваврищук каже, що автобус також залучатиметься до гуманітарних місій. За необхідності транспорт використовуватимуть для потреб військових та переселенців. За словами Миколи Ваврищука, в ньому близько сидячих 40 місць. Загалом автобус може перевозити 75-90 пасажирів.

Реакція соцмереж

Хмельничани позитивно відгукуються про те, що в місті оновлюють транспорт. Містяни кажуть, що в новому автобусі зручно, комфортно та приємно перебувати, адже він досить просторий та чистий. Користувачі соцмереж кажуть, що подібних автобусів не вистачає на маршрутах 28 та 46. Мешканці мікрорайону Лезневе скаржаться на те, що сюди не ходить великогабаритний транспорт, а подібні автобуси вже курсують на Гречанах. Незручності особливо відчувають матусі з дитячими візочками, які не можуть дістатися з Лезневе до центру міста. Два роки поспіль матусі цього мікрорайону звертаються до міської ради та запитують, коли тут курсуватиме великогабаритний транспорт. Дехто вже хоче звертатися до Польщі або писати Президенту, щоб нарешті мікрорайон Лезневе отримав автобуси.

Розвиток транспортної мережі у Хмельницькому

Нагадаємо, що повний перехід на електронний квиток у громадському транспорті Хмельницького відбувся 1 липня минулого року. В тролейбусах встановили валідатори.

Поступово у Хмельницькому оновлюють транспорт, купують сучасні автобуси великої пасажиромісткості, облаштовують заїзні кишені на найбільш завантажених зупинках. Також у місті з’являються “розумні” зупинки та інформаційні табло, завдяки яким хмельничани та гості міста можуть прослідкувати за тим, як курсує громадський транспорт.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.