Четвер, 13 Червня, 2024

У Хмельницькому з’явилася Алея вільних людей

У сквері імені Тараса Шевченка створили Алею вільних людей. До висаджування дерев долучилися хмельницькі активісти, волонтери та учасники проєкту «Будуємо Україну разом». Всеукраїнська акція відбулася у тридцяти містах до Дня захисника України. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Завтра, 14 жовтня, українці святкуватимуть одразу чотири свята: Покрови Божої Матері, День українського козацтва, День створення Української повстанської армії та День захисника України. Сьогодні, 13 жовтня, у парку ім. Шевченка висадили дерева і створили Алею вільних людей.

До висаджування дерев долучилися хмельницькі активісти, волонтери та учасники проєкту «Будуємо Україну разом». Ця акція пройшла не тільки у Хмельницькому, а й багатьох інших містах України з нагоди відзначення Дня захисника України. Кожен населений пункт самостійно обирав, який вид дерева висаджувати. У Хмельницькому надали перевагу сакурі. Ці дерева вже наступного року радуватимуть хмельничан. Алею вільних людей створили у знак подяки військовим. За словами регіональної координаторки Всеукраїнської ініціативи «Активна громада» Юлії Мазур, акція спрямована на те, щоб нагадати людям про Героїв, які щодня захищають незалежність України та нашу свободу, ризикуючи власним життям. Також завдяки акції в різних містах України з’явиться більше рекреаційних зон. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Нагадаємо, що 8 жовтня, у нашому місті, стартував таборовий сезон «Будуємо Україну Разом», під час якого волонтери будуть працювати над створенням молодіжного простору у Народному Домі, що у мікрорайоні Гречани. Також планують надати допомогу з будівництвом та ремонтом двом малозабезпеченим сім’ям з Хмельницького. Крім того, в рамках проекту передбачається прикрасити місто новим креативним стріт-артом.

Нагадаємо, що завтра, 14 жовтня, відбудеться фестиваль повсталого духу «Лицарський хрест 2020». Захід влаштують на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.