Четвер, 13 Червня, 2024

У Новому парку висадили дерева

Минулого тижня хмельничани долучилися до висадки дерев у Новому парку. Тепер Новий парк не просто назва і територія. Активні і небайдужі мешканці висадили молоді дерева дуба і клена. Майже 100 саджанців будуть рости і радувати хмельничан на місці колишнього смітника. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Фото – зі сторінки Нового парку у соцмережі

Молоді клени та дуби висадили у Новому парку. Для цього привезли саджанці з двох розсадників, що розташовані в Новоушицькому та Хмельницькому районах. Про проведення акції з висадки дерев повідомлялось напередодні на сторінці Нового парку у соцмережі. Усі бажаючі хмельничани із задоволенням долучилися до екологічної акції. На початку головний спеціаліст управління ЖКГ Василь Кабальський провів для усіх присутніх невеличкий майстер-клас та показав, як правильно висаджувати дерева. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Фото – зі сторінки Нового парку у соцмережі

Хмельничани зібралися на висадку дерев цілими сім’ями. Потім діти та дорослі спостерігатимуть, як ростимуть дерева, які вони посадили.

В управлінні житлово-комунального господарства кажуть, що кінець жовтня є найкращою порою для висадки дерев, а також обіцяють ретельно доглядати за дубами та кленами, які ростимуть у Новому парку.

Нагадаємо, що Новий парк розташований у мікрорайоні Дубове, між колишнім цегельним заводом та Старим аеропортом. Його площа становить понад два гектари. Землю під парк відвели у жовтні минулого року. Депутатам Хмельницької міської ради вдалося переконати Департамент архітектури, що у мікрорайоні Дубове повинен бути парк для приємного дозвілля мешканців. Оскільки тут не вистає зелених зон для комфортного відпочинку на свіжому повітрі. Навесні небайдужі мешканці міста самостійно розчистили майданчик від непотребу, вивезли сміття та бур’яни, підготували грунт. Тепер територію Нового парку озеленили. Завдяки спільним зусиллям хмельничан ця територія стане прекрасним місцем для відпочинку.

Фото – зі сторінки Нового парку у соцмережі

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.