Субота, 22 Червня, 2024

У Хмельницькому команда «Будуємо Україну разом» почала реставрацію Народного дому

До Хмельницького завітали учасники проєкту «Будуємо Україну разом». Головна мета їхнього перебування у нашому місті полягає у тому, щоб відреставрувати будівлю Народного Дому польської спільноти, що розташований у мікрорайоні Гречани, а також надати допомогу малозабезпеченим сім’ям. Волонтерами «БУРу» стали учасники не лише з Хмельницького, а й з різних куточків України. Свої напрацювання вони продемонструють вже наступного тижня. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

БУР у Хмельницькому

До Хмельницького приїхала команда культурно-освітньої програми «Будуємо Україну разом». Вчора, 8 жовтня, у нашому місті, стартував таборовий сезон, під час якого волонтери будуть працювати над створенням молодіжного простору у Народному Домі, що у мікрорайоні Гречани. Також планують надати допомогу з будівництвом та ремонтом двом малозабезпеченим сім’ям з Хмельницького. Крім того, в рамках проекту передбачається прикрасити місто новим креативним стріт-артом.

https://www.facebook.com/DomLudowy.Khm/videos/628482154507072/

До проекту «БУРу» долучилося близько тридцяти волонтерів не тільки з Хмельницького, а й з інших міст нашої країни. Протягом десяти днів вони будуть робити ремонт у приміщенні Народного дому. Вони працюватимуть з 09:00 до 15:00. Волонтери реставруватимуть три кімнати Народного дому. За їхніми словами, працювати на даному об’єкті не складно, а навпаки цікаво. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Свої напрацювання волонтери «БУРу» продемонструють у неділю, 18 жовтня.

Табір «БУРу»

Участь у таборі «БУРу» буде наповнена для волонтерів цікавими культурно-освітніми заходами, до яких належать:

  • Туристичний маршрут «10 музеїв в одну лінію»
  • Атмосферна екскурсія «Романтика Проскурівського модерну»
  • Insta-маршрут «Хмельницький цікавий: Гречани» (відвідування найінстаграмніших локацій західної частини міста)

Також волонтери зможуть поспілкуватися на цікаві теми зі спікерами, які розкажуть про те, як досягнути успіху. На волонтерів чекатимуть тематичні тренінги і майстер-класи, кіноперегляди під відкритим небом та багато іншого.

Усі заходи будуть проводитися з дотриманням профілактичних та карантинних рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

Будуємо Україну разом

Сюди входять однодумці, які подорожують різними містами України та надають свою допомогу людям, які цього потребують. Традиційно у цьому їм допомагають волонтери з різних куточків України. «Будуємо Україну разом» (БУР) об’єднує хлопців та дівчат спільною працею, захоплюючими мандрівками та неформальною освітою. Також учасники проекту отримують цінний досвід та знаходять тут справжніх друзів. Вже протягом шести років учасники проекту відновлюють занедбані будівлі у різних куточках нашої країни та показують чудовий приклад, як можна змінити Батьківщину на краще, якщо докласти трохи зусиль.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.