Четвер, 13 Червня, 2024

Команда «Будуємо Україну разом» оголосила набір до волонтерського табору у Хмельницькому

Хмельничан запрошують стати волонтерами табору «Будуємо Україну разом». Таборовий сезон триватиме з 8 по 18 жовтня. Як долучитися до проекту, дізнавався khmelnytskyi-future.

Будуємо Україну разом

Це команда, яка мандрує Україною та допомагає людям з лідерським потенціалом в маленьких містах втілювати їх мрії у життя.
Традиційно у цьому їм допомагають волонтери з різних куточків України.

«Будуємо Україну разом» (БУР) об’єднує хлопців та дівчат спільною працею, цікавими подорожами Україною та неформальною освітою. Цей рух бере свій початок з 2014 року. Він виник як волонтерська акція Львівської освітньої фундації, що мала на меті відновити будинки, знищені внаслідок війни на Сході України. Але через певний час ця акція стала масштабнішою і трансформувалася у рух, до якого долучаються небайдужі українці, що хочуть змінювати Батьківщину на краще. Учасники проекту «Будуємо Україну разом» вже протягом шести років подорожують різними містами нашої країни та відбудовують занедбані будівлі.

БУР у Хмельницькому

У жовтні до нашого міста завітає команда культурно-освітньої програми «Будуємо Україну разом». Нагадаємо, що Хмельницький став одним із тринадцяти фіналістів проекту «БУР». Загалом минулого року свої заявки надіслали 97 населених пунктів. Від нашого міста заявку на участь у проекті подали працівники Спортивно-культурного центру «Плоскирів».

Що планує зробити БУР у Хмельницькому

Головне завдання «БУРу» у Хмельницькому полягає в тому, щоб створити молодіжний простір у Народному Домі, що у мікрорайоні Гречани. Також буде надано допомогу з будівництвом та ремонтом двом малозабезпеченим сім’ям з Хмельницького. Також планують прикрасити місто новим креативним стріт-артом.

Для цього планують залучити хмельничан і волонтерів зі всієї України. Хмельничан запрошують стати волонтерами проекту.

Фото – зі сторінки БУР

Як стати волонтером БУР

Таборовий сезон стартує у четвер, 8 жовтня. Триватиме до 18 жовтня. Для того, щоб стати волонтером проекту, потрібно зареєструватися та заповнити анкету. Тут слід вказати ім’я та прізвище, свої контактні дані, посилання на свою сторінку у соцмережах, зазначити, чи є досвід участі у заходах БУР, написати про своє бажання стати волонтером та обрати табір волонтерства. Далі на електронну адресу прийде лист з інструкціями. Після цього потрібно придбати квиток на потяг або на автобус. Вартість квитків буде повернута. Студентам та учням нададуть довідку про звільнення від навчання на період табору.

У рамках проекту волонтери проекту зможуть цікаво та корисно відпочити. Частиною культурно-освітньої програми стануть:

  • Туристичний маршрут «10 музеїв в одну лінію»
  • Атмосферна екскурсія «Романтика Проскурівського модерну»
  • Insta-маршрут «Хмельницький цікавий: Гречани» (відвідування найінстаграмніших локацій західної частини міста)

На волонтерів чекатимуть цікаві спікери, які поділяться власним досвідом та розкажуть, як досягнули успіху. Також будуть проводитися тренінги і майстер-класи, влаштовуватимуть кіноперегляди просто неба тощо.

Усі заходи будуть проводитися з дотриманням профілактичних та карантинних рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.