Субота, 22 Червня, 2024

У Хмельницькому завершується будівництво закладу для тимчасового перебування людей похилого віку

На вулиці Перемоги, 7А, незабаром з’явиться заклад для людей похилого віку. Тут зможуть перебувати люди старшого віку, які опинилися в кризових ситуаціях або потребують догляду. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Заклад для людей похилого віку розпочали будувати восени 2019 року. Невдовзі він відкриє свої двері для відвідувачів. Загальна вартість будівництва та облаштування приміщення відповідно до проектно-кошторисної документації становить 8,5 мільйонів гривень.

Міський голова Олександр Симчишин на своїй сторінці у соцмережі повідомив про стан будівельних робіт на вулиці Перемоги.

«Восени минулого року тут був лише котлован, тепер вже ведуться внутрішні роботи, готова коробка, фасад тощо. Будуємо приміщення Центру тимчасового перебування для літніх людей. Центр буде у складі міського територіального центру. У одно- і двомісних кімнатах із окремими санвузлами зможуть перебувати 14 людей похилого віку, які потрапляють у кризові ситуації, чи потребують догляду» – зазначив міський голова Олександр Симчишин.

За словами міського голови, на одному з поверхів розташують класи для «Університету третього віку». У Хмельницькому вже налічується понад 1000 студентів поважного віку. «Університет третього віку» – це інноваційний проект, завдяки якому люди похилого віку отримують нові корисні знання та відчувають себе потрібними суспільству. Завдяки цьому люди старшого віку краще адаптуються до викликів сучасного світу. Чоловіки та жінки старшого віку мають унікальну нагоду навчитися чомусь новому, освоїти комп’ютерні навички, розширити коло інтересів, а також завести нові знайомства. Заклад працює на базі Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування, що розташований на вулиці Перемоги, 7А. Заняття, які проводяться в «Університеті третього віку», є безкоштовними. Навчання проходить у рамках Комплексної програми «Піклування» у Хмельницькому на 2017-2021 роки. Гроші на проведення занять виділяють з міського бюджету.  

У дворі закладу для людей похилого віку буде облаштована зона відпочинку. Тут планують встановити зручні альтанки та лавочки. Також висадять клумби. У цьому затишному місці матимуть можливість проводити дозвілля також клієнти геріатричного пансіонату, який розташований неподалік. Олександр Симчишин сподівається, що перші відвідувачі зможуть скористатися новим приміщенням вже цього року.

Хмельничани приємно вражені тим, що у місті з’явиться такий заклад для старшого покоління. Мешканці міста дякують Олександру Симчишину за розвиток Хмельницького.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.