Четвер, 23 Травня, 2024

У Хмельницькому запрацювала геоінформаційна система

У Хмельницькому в тестовому режимі запустили геоінформаційну систему міста. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Вчора, 16 жовтня, міський голова Олександр Симчишин повідомив на своїй сторінці у соцмережі про початок beta-тестування офіційної геоінформаційної системи міста та геопорталу: gis.khm.gov.ua.

«Відтепер 24/7 доступна інформація для кожного про об’єкти міста в зручному форматі на цифровій карті та у вигляді реєстрів», – написав міський голова.

Тепер хмельничани матимуть доступ до такої інформації:

  • містобудівна документація
  • дозвільні документи у сфері будівництва
  • дозволи на рекламні конструкції
  • тимчасові споруди
  • офіційний адресний реєстр
  • договори оренди комунальних земельних ділянок.

Це означає, що тепер хмельничани мають змогу в онлайн режимі перевірити, чи мають встановлені тимчасові споруди та реклама всі потрібні дозволи. Також геоінформаційна система буде корисною для всіх, хто хоче більше дізнатися про минуле нашого міста. Для цього завантажені історичні карти.

«Завдяки геопорталу можна розвивати і приватні цифрові сервіси. Адже з’явиться доступ до даних через API, можливість вивантажити дані в машиночитному форматі чи автоматизовано підключитись до цифрових карт», – додає Олександр Симчишин.

Вчора, 16 жовтня, міський голова видав розпорядження, відповідно о якого буде проводитися верифікація даних. Це необхідно для того, щоб бути впевненими у достовірності та актуальності цих даних.

Міський голова Олександр Симчишин запрошує хмельничан протестувати геоінформаційну систему gis.khm.gov.ua. Мешканці міста можуть залишати свої пропозиції, ідеї та зауваження через систему зворотного зв’язку. Це все буде розглянуто та реалізовано. За словами міського голови, в листопаді буде проведена презентація геоінформаційна система. Тоді хмельничанам розкажуть про те, які нові можливості для розвитку громади дасть впровадження такого унікального IT продукту.

Проєкт реалізується в рамках співпраці у Проєкті «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Хмельничани активно коментують допис міського голови у соцмережі. Дописувачі вважають ідею запровадження геоінформаційної системи міста хорошою, актуальною та корисною.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.