Четвер, 13 Червня, 2024

У Хмельницькому відтермінували впровадження електронного квитка

Повний перехід на електронний квиток у громадському транспорті Хмельницького перенесли на початок червня. У чому причина такого рішення, дізнавався khmelnytskyi-future.

Чому відтермінували повний перехід на е-квиток у громадському транспорті

Завтра, 1 травня, мав відбутися повний перехід на безготівковий розрахунок у хмельницьких тролейбусах. Однак наразі цей процес відтермінували. Орієнтовно планується запровадити поступовий перехід на електронний квиток з 1 червня. Користування пластиковою карткою для розрахунку за проїзд є надзвичайно актуальним у період пандемії, оскільки пасажири не контактують безпосередньо з готівкою. Для оплати за проїзд потрібно лише провалідувати свій е-квиток, скориставшись валідатором. Пасажир повинен прикласти свою пластикову картку до валідатора. На екрані приладу з’явиться інформація про те, що транзакція пройшла успішно. Насправді, все досить просто та легко. Однак пасажири не дуже активно купують електронні квитки. Більшість хмельничан продовжує оплачувати проїзд у транспорті традиційно, готівкою. Хтось ще не знає взагалі про впровадження е-квитка, хтось з недовірою ставиться до таких інновацій, а дехто планує придбати картку пізніше. Хмельницький наразі не може повністю відмовитися від послуг кондукторів.

Проаналізувавши цю ситуацію, було вирішено, що потрібно відтермінувати впровадження е-квитків у тролейбусах Хмельницького. Про це розповів заступник міського голови Микола Ваврищук. За його словами, наразі у Хмельницькому працює тридцять точок продажу електронних квитків. Їхня вартість становить 40 гривень. Микола Ваврищук каже, що з першого червня поступово почнуть зменшувати кількість кондукторів у тролейбусах. Протягом місяця планується провести активну інформаційну кампанію, щоб якомога більша кількість містян дізналися про запровадження електронного квитка, почали його купувати і користуватися ним. Микола Ваврищук додає, що наразі е-квиток придбали майже 3 тисячі хмельничан, а це дуже мало. За його словами, впровадити електронний квиток можуть тоді, коли кількість мешканців міста, які його купили, сягатиме 20 тисяч осіб. Про це повідомляє “Суспільне”.

Запровадження е-квитка у Хмельницькому

Нагадаємо, що продаж електронних квитків у Хмельницькому розпочався на початку лютого цього року. Виготовленням пластикової картки для розрахунку за проїзд у громадському транспорті займається компанія “ГЕРЦ”. Хмельничани можуть поповнити електронний квиток на сайті My City, сайті “ГЕРЦ”, через термінали сіті-24, у точках продажу, через особистий кабінет користувача.

Міні-валідатори також планують встановити у хмельницьких автобусах та маршрутках. Завдяки цьому пасажири матимуть можливість користуватися електронним квитком в усіх видах громадського транспорту.

Замість кондукторів у тролейбусах працюватимуть контролери. Вони перевірятимуть, чи правильно провалідував пасажир свій електронний квиток. Для цього контролери користуватимуться спеціальними мобільними терміналами.

Головне фото – Суспільне

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.