Субота, 22 Червня, 2024

У Хмельницькому відкрили унікальний спортивний майданчик

Вчора, 3 вересня, на території Навчально-виховного об’єднання №5 імені Сергія Єфремова, відкрили унікальний спортивний майданчик. Наразі такий майданчик єдиний у нашому місті. Його особливість полягає у модульному гумовому покритті, яке при необхідності можна зручно демонтувати і потім вкласти знову. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

На території навчально-виховного об’єднання №5 імені Сергія Єфремова облаштували нове місце для гри у футбол, баскетбол, волейбол, гандбол та інших видів спорту. На новий спортивний майданчик у навчальному закладі очікували багато років. Раніше уроки фізичної культури проводили на подвір’ї навчального закладу. Через подвір’я навчального закладу проходить велика кількість міських комунікацій, зокрема, електро- та тепломережі. Тому проектувальники вирішили зробити покриття спортивного майданчика модульним. При потребі доступу до мереж гумове покриття можна повністю або частково швидко демонтувати, а вже через декілька годин вкласти знову. Наразі аналогів цьому спортивному майданчику у Хмельницькому немає.

Новий спортивний майданчик багатофункціональний. Тут у вільний час зможуть займатися спортом мешканці навколишніх будинків та вихованці позашкільних гуртків. За словами міського голови Олександра Симчишина, вартість цього проекту становить 980 тисяч гривень. Новий майданчик підрядники облаштували протягом літа.

Міський голова Олександр Симчишин завітав на відкриття нового майданчика та символічно перерізав жовто-блакитну стрічку. Також традиційно міський голова забив перший гол у ворота. Олександр Симчишин зазначає, що загалом у Хмельницькому побудували вже 31 спортивний майданчик протягом останніх п’яти років. Однак на цьому зупинятися не планують. За словами міського голови, з часом у кожній школі нашого міста та у великих дворах з’являться зручні місця для спортивних занять.

«Завдання мали складне, бо територія школи невелика, ще й з підземними мережами. Знайшли хороше технічне рішення – модульне покриття. За потреби його можна розібрати і швидко змонтувати знову. Вартість такого майданчика – майже мільйон гривень. Загалом вже збудували 31 багатофункціональний майданчик!», – зазначив міський голова Олександр Симчишин. 

Хмельничани активно коментують допис міського голови. Мешканці міста дякують Олександру Симчишину за такий чудовий майданчик, адже діти на нього досить давно чекали.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.