Четвер, 13 Червня, 2024

У Хмельницькому стартувало будівництво флагштоку Державного прапору України

На території Хмельницького Дендропарку «Поділля» розпочалося будівництво флагштоку Державного прапору України. На цей об’єкт з обласного бюджету виділили майже п’ять мільйонів гривень. Найбільший Державний прапор з’явиться у Хмельницькому до тридцятої річниці Незалежності України. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Будівництво флагштоку Державного прапору України

Фото – Суспільне

На території Дендропарку встановлять флагшток найбільшого Державного прапору України у Хмельницькій області. Його будівництво вже стартувало. Про це розповіла директорка Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації Інна Михайлова. За її словами, загальна вартість проєкту становить 4,8 млн гривень. У цю вартість також входять роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації, технічного та авторського нагляду тощо. Інна Михайлова розповідає, що на саме будівництво флагштоку та благоустрій прилеглої території з обласного бюджету виділено 4,5 млн гривень. Про це повідомляє «Суспільне».

За умовами договору, що висота флагштоку становитиме 50 метрів. Вага конструкції сягатиме понад 70 тонн. Відповідно сам фундамент повинен бути досить міцним та надійним. На флагштоці висітиме Державний прапор України. Розміри Державного стягу становитимуть 10 на 15 метрів. Тому конструкція флагштоку повинна також бути досить міцною.

Відповідно до умов договору підрядник повинен здійснити благоустрій прилеглої території. Біля флагштоку висіять газонну траву, висадять кущі та квіти. За словами Інни Михайлової, підрядник також облаштує доріжки з тротуарної плитки. Буде зроблено підсвітку прапора та якісне зовнішнє освітлення. Підрядник повинен встановити понад 20 лавочок та урн для сміття.

Наразі у Дендропарку, на місці, де має з’явитися флагшток, облаштовують фундамент. Робітники кажуть, що зараз тривають підготовчі роботи. Згодом фундамент заливатимуть бетоном.

Тендер

Нагадаємо, що у квітні депутати Хмельницької обласної ради виділили 5 мільйонів гривень на встановлення флагштоку у нашому місті. Скандальне будівництво об’єкту отримало чимало критики від користувачів соціальних мереж. Містяни активно коментували цю ідею та вважали її зовсім недоречною, особливо у часи пандемії, коли варто виділити кошти на фінансування медичних закладів.

Тендер з будівництва у Хмельницькому флагштоку Державного прапору України оголосили 18 травня цього року. Тендер оголосила Хмельницька обласна служба єдиного замовника. Підрядником, який виконує усі необхідні будівельні роботи, є приватне підприємство «Вектор-М». Саме ця компанія і виграла тендер.

Відповідно до укладеного з підрядником договору, флагшток повинен з’явитися у Хмельницькому до 15 серпня цього року. Тобто до тридцятої річниці Незалежності України у нашому місті встановлять найбільший Державний прапор. Інна Михайлова розповіла, що урочисте підняття найбільшого Державного прапору України в області відбудеться 24 серпня.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.