Субота, 22 Червня, 2024

Де цього року у Хмельницькому встановлять дитячі і спортивні майданчики

Цього року у Хмельницькому планують встановити 20 дитячих і 3 спортивних майданчики. У бюджеті громади на це передбачено понад два мільйони гривень. Ще п’ять майданчиків будуть встановлені за проєктами “Бюджету участі”. Де облаштують місця для спортивного і дитячого дозвілля, далі розповість детальніше khmelnytskyi-future.

Нові дитячі майданчики

У Хмельницькому продовжують дбати про облаштування зручних та комфортних місць для змістовного дитячого дозвілля і занять спортом. Це є одним із найважливіших напрямків роботи влади міста. Поступово у дворах будинків з’являються яскраві дитячі майданчики. Дітки із задоволенням катаються на каруселях, гойдалках, спускаються з гірок, граються у пісочницях. Хлопчикам та дівчаткам подобається весело та активно проводити час на сучасних майданчика для ігор. Вони забезпечують цікаве та безпечне дозвілля діток. Батьки задоволені тим, що у нашому місті з’являється все більше локацій для комфортного дитячого відпочинку. Хмельничани радіють тому, що у дворах будинків облаштовують місця для активного проведення часу з дітками. Дитячі майданчики практичні та безпечні.

Також нові дитячі майданчики будуть облаштовувати у населених пунктах, які минулого року долучилися до Хмельницької міської територіальної громади. Зокрема, у селах Олешин та Богданівці. Цього року на встановлення дитячих і спортивних майданчиків виділено близько 2,5 млн гривень з бюджету громади.

У Департаменті інфраструктури міста повідомляють, що загалом цього року планується облаштувати 20 дитячих і 3 спортивних майданчики. Ще п’ять з’являться в рамках програми “Бюджет участі”.

Новий дитячий майданчик з’явився у дворі будинку №101 по вулиці Шевченка. Тут облаштували яскравий дитячий комплекс, спортивні тренажери, карусель, пісочницю.

Ще один майданчик для дитячого дозвілля облаштували по вулиці Свободи, 16А. Тут є карусель, лазанка, стіл для гри в теніс, дитячий комплекс.

Також планується встановити дитячі майданчики у дворі будинків №27/1 та 27/2 на вулиці Гальчевського і на вулиці Перемоги, 8/1.

Нові спортивні майданчики

Заняття спортом на свіжому повітрі підвищує тонус організму та зміцнює імунітет. Сучасні спортивні тренажери, які встановлюють у дворах будинків міста, залучають дітей, молодь та дорослих до занять спортом. Хмельничани позитивно ставляться до того, що у місті з’являється все більше майданчиків де, можна займатися фізичною культурою і тренуватися. Це мотивує містян бути активними і вести здоровий спосіб життя.

Недавно на спортивному майданчику біля будинку по вулиці Перемоги, 3, встановили сучасні вуличні тренажери. Також тут з’явилися лавочка і смітник.

Нові спортивні майданчики планують поступово облаштовувати у старостинських округах Хмельницької міської територіальної громади. Зокрема, невдовзі оголосять тендер на виконання робіт зі встановлення спортивного і дитячого майданчиків у селі Олешин та в селищі Богданівці Кошторисна вартість становить понад 200 тисяч гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.