П’ятниця, 19 Липня, 2024

У Хмельницькому розробляють нову транспортну мережу міста

Нарікань на громадський транспорт чимало. Тут слова зайві, адже достатньо вийти в годину-пік на зупинки в обласному центрі. Проте надія на світле майбутнє є, адже у місті планують розширити існуючу муніципальну систему. Детальніше читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Поповнення автопарку 

Комунальне підприємство “Електротранс” чекає на поповнення автопарку. Серед нового транспорту 8 середньогабаритних автобусів та 50 нових тролейбусів.

Середньогабаритні автобуси мають прибути в обласний центр у жовтні місяці. Транспорт допоможе з’єднати віддалені райони такі, як Лезнево та Ружична.

Що стосується 50 нових тролейбусів, то вони будуть коштувати 13.5 мільйонів євро кредитних коштів. Нові рогаті замінять не лише старі транспортні одиниці, а й допоможуть відкрити нові маршрути. Тому у комунальному підприємстві “Електротранс” працюють над розробкою нової транспортної мережі. Це допоможе залучити підприємству якомога більше пасажирів, а хмельничани зможуть комфортно користуватися електротранспортом. 

Шукають нових працівників

Додамо, що “Електротранс” крім оновлення автопарку шукає нових водіїв. Кандидатам обіцяють безкоштовне навчання та проживання.

Нагадаємо, що кількість пасажирів у тролейбусах за 8 місяців роботи (січень-серпень 2021 року) зменшилася на 6.6% в порівняно з попереднім роком. Деякі хмельничани переконанні, що це сталося через введення у липні місяці безготівкового розрахунку. Хмельничани неодноразово скаржилися на погану роботу валідаторів та недосконалість системи.

Чи вплине нова транспортна мережа позитивно на роботу громадського транспорту? Взагалі, як ви оцінюєте роботу тролейбусів та маршрутних таксі в Хмельницькому? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.