П’ятниця, 26 Квітня, 2024

У Хмельницькому презентували геоінформаційну систему

Сьогодні, 12 листопада, у Хмельницькому, презентували геоінформаційну систему Хмельницької міської ради. Далі на khmelnytskyi-future.

Нагадаємо, що в тестовому режимі геоінформаційна система запрацювала з 16 жовтня. Протягом цього часу систему тестували, враховували відгуки та побажання хмельничан. Сьогодні геоінформаційну систему презентували та розповіли про те, які нові можливості тепер відкриються для розвитку громад. Вона доступна на сайті gis.khm.gov.ua.

Тепер хмельничанам доступна така інформація у будь-який час доби:

містобудівна документація

дозвільні документи у сфері будівництва

дозволи на рекламні конструкції

тимчасові споруди

офіційний адресний реєстр

договори оренди комунальних земельних ділянок.

Про відкриття геоінформаційної системи повідомив на своїй сторінці у соцмережі міський голова Олександр Симчишин.

«Сьогодні презентували геоінформаційну систему нашого міста.Тепер на сайті: https://gis.khm.gov.ua/кожен зможе знайти будь-яку містобудівну документацію від генплану до інформації про розміщення рекламних площ, реєстри МАФів, літніх майданчиків, адрес і тд. Є навіть карти старого Проскурова», – написав на своїй сторінці у соцмережі міський голова Олександр Симчишин.

За словами міського голови, фахівці доклали великих зусиль, щоб об’єднати значну кількість ресурсів. Наразі ще деякі дані вносяться. Олександр Симчишин закликає хмельничан заходити на сайт та користуватися новим сервісом. Хмельничани коментують допис міського голови. Користувачі соцмереж вважають новий сервіс потрібним та важливим.

Геоінформаційна система являє собою комп’ютерну технологію, що вдало поєднує між собою карти, схеми, космо- та аерозображення земної поверхні та списки, статистичні дані, економічні показники в одне ціле. Тобто людина може у будь-який зручний час знайти потрібну інформацію. Наприклад, завдяки геоінформаційній системі можна довідатися інформацію про тимчасові споруди та історичні будівлі.

Олександр Симчишин розповів, що для реалізації цього проекту у рамках співфінансування міська рада придбала необхідне комп’ютерне обладнання, вартістю майже 200 тисяч гривень. USAID було виділено один мільйон гривень на закупівлю програмного забезпечення.

«Наші структурні підрозділи провели велику роботу і далі будуть працювати в цьому напрямку. Це не перший спільний проект, але я переконаний, що не останній», – зазначив Олександр Сергійович.

Також Олександр Симчишин зазначив, що робота над вдосконаленням геоінформаційної системи буде продовжуватися.

Проєкт реалізується в рамках співпраці у Проєкті «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.