Субота, 22 Червня, 2024

У Хмельницькому почався демонтаж незаконних конструкцій, які обмежують проїзд у двори будинків

Сьогодні, 16 березня, у Хмельницькому, розпочався демонтаж самовільних конструкцій, які перешкоджають заїзду у двори багатоповерхових будинків. У разі виклику ні автомобілі «Швидкої», ні пожежники не можуть вчасно дістатися до місця призначення. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Незаконні обмежувальні конструкції у дворах будинків

Кількість транспортних засобів у Хмельницькому щороку зростає. Також почастішали випадки самовільного встановлення різноманітних обмежувачів руху містянами. У дворах будинків встановлюють бетонні та металеві конструкції (шлагбауми), металеві огорожі та інші споруди, які перешкоджають заїзду автомобілів. Хмельничани облаштовують такі перешкоди, оскільки не хочуть, щоб у двір їхнього будинку заїжджали сторонні автомобілі чи потрапляли невідомі особи. Однак внаслідок цього у двір будинку не можуть потрапити «Швидка допомога», працівники комунальних служб та рятувальники. Тому працівники екстреної медичної допомоги, ДСНС почали все частіше звертатися до міської ради та повідомляти про проблеми при під’їзді спецавтомобілів у двори будинків при виникненні надзвичайних ситуацій.

«Процедура встановлення огорож біля багатоквартирних будинків здійснюється відповідно до рішення виконавчого комітету №468 від 14.06.18 р. «Про затвердження порядку влаштування огорож земельних ділянок у місті Хмельницькому».

Начальник відділу безпеки дорожньої інфраструктури управління комунальної інфраструктури Департаменту інфраструктури Хмельницької міської ради Олександр Ковальчук каже, що самовільно встановлювати такі перешкоди заборонено. Він розповів, що було проведено перевірки дворів багатоповерхових будинків та виявлено, що не завжди рятувальники можуть заїхати на прибудинкову територію. У багатьох дворах встановленні металеві огорожі, які перешкоджають заїзду спецтранспорту. Основне завдання працівників ДСНС полягає у тому, щоб вчасно реагувати на надзвичайні події. Якщо у дворах будинків не буде встановлено таких перешкод, то рятувальники зможуть набагато швидше ліквідувати пожежу, врятувати життя людей та майно.

Загалом у Хмельницькому нарахували близько півтисячі незаконних обмежувальних конструкцій, воріт та огорож. Їх планують демонтувати. На порушників складатимуть адміністративні протоколи. Тому хмельничан просять завчасно прибрати такі незаконні конструкції. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Демонтаж самовільних конструкцій

Наприкінці лютого відбулося засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Тоді було ухвалено рішення про демонтаж незаконних конструкцій у дворах багатоповерхових будинків.

Сьогодні, 16 березня, працівники комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг вже знесли першу самовільно встановлену бетонну конструкцію біля будинку №22/1 на вулиці Бандери. Ця споруда перешкоджала в’їзду на прибудинкову територію спецтранспорту.

Демонтаж незаконної конструкції по вул. Бандери, 22/1

«На осіб, які встановлюють перешкоди, порушуючи Правила благоустрою території міста Хмельницького, складатимуть адміністративні протоколи і в разі не здійснення демонтажу упродовж двох тижнів власними силами вони платитимуть штраф», – пояснив Олександр Ковальчук.

Олександр Ковальчук додає, що самовільні обмежувальні конструкції у дворах будинків також будуть виявляти працівники управляючих муніципальних компаній та комунального підприємства «Муніципальна дружина».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.