Субота, 20 Липня, 2024

Міський аеропорт отримав пожежний автомобіль

Вже декілька років поспіль міські керманичі обіцяють довести до ладу Хмельницький аеропорт. Проте, на жаль, далі грандіозних  планів та красивих слів діло не пішло. Летовище не функціонує і навіть немає відповідної сертифікації.  Щоправда, на днях відбулися деякі позитивні зміни. Більше інформації дізнайтеся з khmelnytskyi-future.com.ua

 Спецавтомобіль  доставили із сусідньої Польщі

Обов’язкова умова сертифікації Хмельницького аеропорту – це наявність пожежного автомобіля. І завдяки зусиллям волонтерам та громадський активістам до обласного центру було доставлено спецавто. Це дозволить укомплектувати пожежний пост, який має бути обов’язковим для подальшої сертифікації летовища. 

Пріоритетним для високопосадовців є вантажні авіаперевезення, проте для реконструкції злітно-посадкової смуги необхідно півтора мільярда гривень. Потрібно зазначити, Хмельницький аеропорт не функціонує понад 20 років.

Аеропорти працюють не в усіх обласних центрах

На превеликий жаль, не в усіх містах повноцінно  працюють летовища. Декілька років тому у сусідній Вінниці почав функціонувати аеропорт і хмельничани з радістю користувалися його послугами. Проте минулого року він був закритий на реконструкцію злітно-посадкової смуги. Також вінницькі керманичі планують оновити аеровокзал. Це дозволить розширити мережу напрямків і вінничани та жителі прилеглих міст, в тому числі, і хмельничани зможуть літати у Відень, Берлін, Будапешт та Варшаву.

Сподіваємося, що аеропорт, як Хмельницького, так і Вінниці скоро будуть нормально працювати і від цього мешканці наших міст отримають лише користь. 

Чи потрібен Хмельницькому діючий аеропорт чи краще витратити на інші потреби міста? Пишіть свої відповіді у коментарях, адже нам важлива ваша думка.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.