Субота, 22 Червня, 2024

У Хмельницькому почали продавати електронні квитки

У продажу з’явилися електронні квитки для “платних” пасажирів. Хмельничани можуть придбати їх у 25 пунктах в різних мікрорайонах міста. Вартість картки становить 40 гривень. Наразі поповнити її можна в кондуктора. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Продаж електронних квитків

У Хмельницькому стартував другий етап впровадження електронних квитків. У продажу вже з’явилися пластикові картки для платних пасажирів. Заступник міського голови Микола Ваврищук розповів, що картка буде коштувати сорок гривень. При цьому на самій картці уже буде 10 гривень для використання. За його словами, платний електронний квиток повинен запрацювати у Хмельницькому вже до кінця лютого. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Придбати електронні квитки можна у 25 пунктах реалізації, в різних мікрорайонах міста. Хмельничани мають змогу придбати електронні квитки у павільйонах, що розташовані на зупинках. У точках реалізації наклеїли спеціальні позначки.

Нагадаємо, що виготовленням валідаторів та платних електронних квитків займається фірма “ГЕРЦ”. Компанія отримуватиме певні відсотки з кожної транзакції. Головний спеціаліст управління транспорту та зв’язку Олег Костенецький розповів, що наразі компанією “ГЕРЦ” виготовлено 5 тисяч квитків. За його словами, на точки реалізації було передано 2800 квитків.

Від пільгового електронного квитка платний відрізняється не лише кольором. На ньому повинні бути кошти. Поповнити картку можна у пунктах продажу/поповнення е-квитків та в особистому кабінеті користувача через інтернет. Микола Ваврищук каже, наразі важливо розробити для громадян максимально зручні методи поповнення е-квитків. За його словами, поповнити картку можна буде через сайт My City, через банківські установи, мобільний додаток. Можливо, будуть залучені також I-Box, які знаходяться на зупинках та у торгових центрах.

Для того, щоб скористуватися платним електронним квитком, потрібно його прикласти до валідатора. На екрані приладу з’явиться зелений колір. Це означатиме, що гроші списано і проїзд у громадському транспорті оплачено. За цим слідкуватимуть контролери.

Валідатори планують встановити у великогабаритних автобусах, а згодом – у маршрутних таксі. Таким чином, пасажири цього виду громадського транспорту також зможуть користуватися електронними квитками.

Переваги запровадження електронного квитка

Впровадження електронних квитків спрямоване на те, щоб зробити проїзд у громадському транспорті комфортним та зручним. Користування електронним квитком має низку переваг. Зокрема, набагато зручніше прикласти картку до валідатора і таким чином оплатити свій проїзд у транспорті, ніж діставати готівку, особливо у переповненому транспорті.

Також електронний квиток дає можливість вести облік реального пасажиропотоку. Завдяки цьому можна оптимізувати маршрути та вирішити питання з компенсаціями за пільговий проїзд.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.