П’ятниця, 14 Червня, 2024

У Хмельницькому побудують індустріальний парк. Йде розгляд проектів

У місті Хмельницькому планують будівництво індустріального парку, основним призначенням якого стануть агропереробка, виробництво електроустаткування та текстильна промисловість. Далі на khmelnytskyi-future.

У Хмельницькій міській раді вже відбувся перший етап розгляду конкурсних проектів, інформує tv7plus.com.

Для обрання керуючої компанії індустріального парку у міській раді розглянули конкурсні проєкти першого етапу. В цьому приймали участь члени конкурсної комісії та представники управління економіки. Потрібно було вивчити документацію трьох претендентів. Загалом, конкурсні проекті будуть розглядати у 2 етапи. 

Про створення індустріального парку “Хмельницький” заговорили ще у 2013 р. Міська рада затвердила його концепцію у 2018 р. Тепер ідею можна втілити у життя — відповідний закон ухвалили у Верховній Раді. 

Планується, що парк буде побудовано поблизу мікрорайону Лезнево, де є хороша транспортна розв’язка. Для об’єкту обрали ділянку площею майже 91 га. Поява індустріального парку у Хмельницькому подарує громаді нові робочі місця.

При перевірці документації, поданої на конкурс, комісія керується дев’ятьма критеріями:

  • досвідченість компанії,
  • її економічні показники,
  • рівень співвідношення прогнозованих інвестицій на рахунок робочих місць,
  • можливість залучення додаткового облаштування індустріального парку тощо.

Першими про результати дізнаються члени конкурсної комісії. Але умови конкурсу забороняють називати ім’я переможця. Розповісти, хто ж став лідером конкурсної пропозиції, можна буде тільки після сесійного рішення Хмельницької міської ради 

До відома, у Хмельницькій області побудують одразу 2 індустріальних парки. Один із них з’явиться в межах міста, а другий — у м. Славута. Його площа становитиме 50 га. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.