Четвер, 13 Червня, 2024

Хмельничани проти підвищення проїзду в громадському транспорті

З 1 червня в обласному центрі підвищили плату за проїзд у громадському транспорті. І як результат —  квиток у тролейбусі коштує 6 гривень (а для власників електронного квитка 5 гривень), в маршрутному таксі — 8 гривень. Проте хмельничани не підтримують таку ініціативу та навіть створили електронну петицію. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.

Петицію підтримали за декілька днів

Електронне звернення на сайті місцевих петицій зареєстрували 28 травня і за кілька днів воно вже набрало необхідну кількість голосів. У петиції було зазначено, що підняття цін на проїзд у громадському транспорті неможливий без створення комфорту для пасажирів. Саме тому вимагають накласти заборону на підняття цін доки не будуть створені гідні умови: створення адекватного графіку курсування транспорту та чітке дотримання його, інформування про відсутність автівок на маршруті, налаштування додатку “Дозор”. Адже багато маршрутних таксі та тролейбусів не відображаються в програмі, що призводить до незручності у пасажирів. Звичайно, хмельничан також турбує якість та чистота в салонах. 

Додамо, що для того аби петицію розглянули міські керманичі вона має набрати щонайменше 500 голосів. На підписання звернення дається 90 днів. 

Потрібно зазначити, що деякі хмельничани у соціальних мережах пропонували 1 червня зробити протест та не сідати у громадський транспорт. Адже ситуація з транспортом не вирішується не перший рік. Систематично влада міста піднімає вартість проїзду, проте перевізники не враховують побажань пасажирів. Звичайно, що обурення додали і карантинні обмеження через які важко сісти у громадський транспорт у години пік.

А яка ваша думка щодо курсування маршруток та тролейбусів у місті Хмельницькому? Чи вважаєте, що поїздка у хмельницьких маршрутках має коштувати 8 гривень? Чекаємо на ваші коментарі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.