П’ятниця, 14 Червня, 2024

У Хмельницькому облаштовують громадський простір біля нового музейного комплексу

Біля майбутнього Музею історії та культури Хмельницького, що на вулиці Свободи, 22, капітально ремонтують прилеглу територію. Площа ділянки становить майже півтори тисячі квадратних метрів. Наразі там знімають старе покриття, бордюри та зайвий грунт. Натомість при вході до музею вкладуть бруківку, висадять клумби та встановлять кілька металевих скульптур Миколи Мазура. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Наразі біля майбутнього Музею історії та культури Хмельницького триває капітальний ремонт. Тут знімають старий асфальт та бордюри. Також готуються вкладати на ділянці бруківку, висадити клумби, встановити сучасні лавочки з архітектурного бетону, урни для сміття та облаштувати якісне освітлення. Хмельничани та гості міста зможуть чудово проводити дозвілля на території сучасного громадського простору. Нагадаємо, що над проектом громадського простору перед майбутнім музеєм історії міста в Хмельницькому працюють архітектори rd architectural group. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Скульптури хмельницького митця Миколи Мазура стануть своєрідним символом громадського простору біля музейного комплексу. Тут планують встановити ті три скульптури, які були демонтовані біля готелю «Поділля» десять років тому.

Площа прилеглої території становить майже півтори тисячі квадратних метрів. На ремонт громадського простору біля нового музейного комплексу з міського бюджету виділено два мільйони гривень. На виконання робіт у підрядника є два роки. Хоча планують облаштувати громадський простір набагато раніше.

Завітавши до нового музейного комплексу, відвідувачі матимуть змогу більше дізнатися про історію міста Хмельницького за допомогою сучасних технологій, аудіогідів, сенсорних дисплеїв тощо. У приміщенні самого музею також встановлять експозицію робіт хмельницького митця Миколи Мазура.

Фото – Василь Камінський

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.