П’ятниця, 14 Червня, 2024

У Хмельницькому ліцеї №17 триває будівництво нового корпусу

У ліцеї №17 триває будівництво нового корпусу для початкових класів. У двоповерховому приміщенні розмістять спортивну залу, допоміжні приміщення та навчальні аудиторії початкової школи. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

До 1 вересня цього року у Хмельницькому планують здати в експлуатацію новий корпус ліцею №17, що розташований на вулиці Героїв Майдану, 5. Про це повідомляють в управлінні капітального будівництва міської ради. Тут вже проклали електромережі та встановили вентиляційну систему. Наразі підрядник займається виконанням внутрішньо-оздоблювальних робіт, зокрема, шпаклюванням стін. Також планується додатково утеплити саму будівлю навчального закладу та підсилити її конструкцію. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Площа нового корпусу ліцею №17 становить понад тисячу квадратних метрів. Його з’єднають з основною будівлею початкової школи. Тут облаштують дев’ять класів. Це дасть змогу розвантажити школу. Таким чином, школярі матимуть комфортніші умови для навчання.

Крім нових аудиторій, на першому поверсі корпусу ліцею №17 облаштують спортивну залу, роздягальню та санвузли. Школярі вже давно мріяли про цю спортивну залу, адже її навчальний заклад потребував особливо. Площа зали для занять спортом становитиме понад 200 квадратних метрів. Тепер хлопці та дівчата матимуть більше місця для заняття фізичною культурою.

Також на території ліцею №17 з’явиться штучне спортивне поле. Тут проходитимуть уроки фізичної культури як для учнів перших-четвертих класів, так і для старшокласників.

Нагадаємо, що будівельні роботи на території ліцею №17 розпочалися у листопаді 2018 року. На зведення нового корпусу ліцею і реконструкцію приміщення початкової школи з міського бюджету виділено 15,4 мільйонів гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.