Неділя, 21 Липня, 2024

У Хмельницькому до кінця року планують встановити 27 дитячих майданчиків

Двадцять сім нових яскравих дитячих майданчиків з’явиться у нашому місті до кінця цього року. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

У Хмельницькому поступово облаштовують ігрові майданчики для дітей. Вони з’являються у різних мікрорайонах міста. Яскраві гірки, каруселі, пісочниці, балансири та гойдалки привертають увагу маленьких хмельничан. Батьки радіють тому, що у Хмельницькому зростає кількість місць для дитячих ігор. Дитячі майданчики комфортні та безпечні. З початку цього року завершилися роботи на 14 дитячих майданчиках. На вулиці Козацькій, 60, та Франка, 55, з’явилися сучасні дитячі майданчики. Хлопчики та дівчатка весело проводять час на гойдалках та каруселях, радісно спускаються з гірок та граються у пісочницях. Це сприяє цікавому та активному дитячому дозвіллю.

На провулку Незалежності, 7, та вулиці Бандери, 10/2, 10/3, встановили тенісні столи. Усі бажаючі хмельничани мають можливість грати у настільний теніс на свіжому повітрі.

Наразі для шести дитячих майданчиків виготовляють обладнання. Згодом за такими адресами з’являться нові майданчики для дитячих ігор:

  • вул. Довженка, 7,
  • вул. Заводська, 38/1,
  • вул. Зарічанська, 16,
  • вул. Курчатова, 1Б,
  • вул. Проскурівська, 65,
  • Проспект Миру , 51.

Також у нашому місті поступово з’являються нові спортивні майданчики. Хмельничани із задоволенням займаються спортом на свіжому повітрі, використовуючи тренажери. Чоловіки та жінки активно та корисно проводять дозвілля на свіжому повітрі. Наразі виготовляється обладнання для спортивного майданчика на вулиці Трудовій, 13.

Загалом до кінця цього року у нашому місті планується встановити 27 дитячих майданчиків, 4 спортивних майданчик та 2 тенісних столи.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.