П’ятниця, 14 Червня, 2024

У центрі Хмельницького з’явилася незаконна приватна парковка

У центрі Хмельницького, на вулиці Соборній, з’явилася приватна парковка. З’ясувалося, що вона встановлена незаконна. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Незаконна приватна парковка на вулиці Соборній

Навпроти колишнього Укрсоцбанку з’явилися обмежувачі для приватної парковки. На це звернув увагу хмельницький програміст та блогер Андрій Попик. Він поділився фотографіями цієї парковки на своїй сторінці у соцмережі. Вірогідно, що парковка могла з’явитися за сприяння народного депутата Сергія Лабазюка, адже тут розташований офіс партії «За майбутнє».

«Отак спокійно шмат дороги обмежили, і паркуватись зможуть лише власники ключиків, чи кому там дадуть доступ?», – обурюється Андрій Попик.

На фотографіях, які додав Андрій Попик, видно, як паркувальні конструкції заблокували декілька десятків метрів проїжджої частини на вулиці Соборній.

Фото – Андрій Попик

За словами Андрія Попика, хмельницька поліція встановила, що жодних дозволів на встановлення цих металевих конструкцій на вулиці Соборній немає. У понеділок, 23 листопада, повинні виписати припис про демонтаж обмежувачів. Андрій Попик обіцяв промоніторити подальший розвиток цієї ситуації.

Андрій Попик закликає хмельничан написати свою думку з приводу цієї ситуації.

Реакція соціальних мереж

Ця подія вже набула розголосу у соціальній мережі. Хмельничани активно коментують допис Андрія Попика та поширюють його.

Ситуацію прокоментував начальник управління житлово-комунального господарства Василь Новачок. Він просто шокований такою самодіяльністю.

«Сам в шоці! Хлопці трохи зблудили. Наведемо на шлях істинний», – каже Василь Новачок.

Мешканці міста просять Василя Новачка розібратися з цією ситуацією, навести лад та прозвітувати потім.

Хмельничани обурені цією ситуацією, адже на цьому відрізку дороги і так нема де припаркуватись. Дехто вважає, що це свідома провокація саме сьогодні, у День Гідності та Свободи. Також дописувачі кажуть, що той, хто пошкодив цей шмат дороги металевими конструкціями, повинен його відремонтувати. Хтось іронізує, що скоро в деяких депутатів буде приватна Хмельницька область, а не лише парковка. Також користувачі соцмереж вважають, що встановлення приватної парковки в самісінькому центрі міста є зухвалим та цинічним вчинком. Хтось жартує, що скоро не металобрухті з’являться ці червоні трубки у вигляді обмежувачів. Дописувачі жартома кажуть, що така парковка є занадто скромною як для народного депутата і йому варто було б на перехресті трохи вище поставити шлагбаум та охоронця.

Хмельницький блогер Василь Камінський вважає, що тепер ті, хто встановив цю незаконну парковку, повинні відремонтувати тротуар на вулиці Трудовій.

«В знак провини нехай відремонтують тротуар на Трудовій. Вони знають як це робити», – каже Василь Камінський.

Демонтаж металевих конструкцій

Розголос цієї ситуації у соціальній мережі не був даремним. Невдовзі стало відомо, що незаконну парковку почали демонтувати. Про це повідомила хмельничанка Анастасія Ярова та поділилася світлиною.

Фото – Анастасія Ярова.

«Оце сила народного гніву!», – каже Андрій Попик.

Хмельничани вважають, що тепер тому, хто встановив це неподобство, варто виписати чималий штраф за пошкодження асфальту. Оскільки тепер вода потраплятиме всередину та пошкоджуватиме асфальт.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.