Субота, 22 Червня, 2024

Біля Хмельницької школи №1 з’явився сквер з екзотичними рослинами

На території Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 облаштували затишну зону відпочинку для учнів. Тут з’явилися клумби та зручні лавочки. Далі на khmelnytskyi-future.

Хмельницька середня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 розташована на вулиці Староміській, 2. Внутрішній дворик навчального закладу зазнав позитивних змін. Тепер тут з’явився затишний сквер. Раніше тут знаходився спортивний майданчик з тренажерами, які застаріли та стали непридатними до використання. Спочатку їх демонтували, а територію підготували для трьох клумб та зняли старий асфальт. Сюди завезли родючу землю та облаштували бордюри.

На території нового скверу з’явилися комфортні лавочки та дослідницька зона для початківців нової української школи. Таким чином, в кожного класу школи буде власна ділянка для проведення дослідів та втілення цікавих проектів. Тобто на озелененій території діти зможуть не лише приємно відпочивати, а й проводити цікаві досліди, вирощуючи рослини. Не лише школярі зможуть корисно проводити дозвілля у сучасній зоні відпочинку. Тут матимуть можливість відпочивати також вчителі і батьки, які очікуватимуть на дітей.

Зазначимо, що до створення затишного скверу долучилися батьки учнів та працівники спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1. Вони виконали великий обсяг робіт для того, щоб облаштувати затишне місце для дозвілля.

Працівники школи та батьки учнів висадили у сквері різні види рослин, серед яких сакури, магнолії, гібіскуси, самшити, ялівець, бузок тощо.

Директорка Хмельницької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Олена Броварська розповіла, що роботи на території скверу ще не повністю завершені. За її словами, тут планують облаштувати сучасне освітлення, викласти пішохідні доріжки бруківкою, висіяти траву та виготовити таблички для кожного класу юних дослідників. Згодом планується урочисто відкрити сквер.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.