Четвер, 13 Червня, 2024

Стартувала підготовка поля стадіону «Поділля» до початку нового сезону

Поле спортивного комплексу «Поділля» активно готують до початку нового сезону. З настанням сприятливих погодних умов хмельничани зможуть тренуватися на стадіоні, займатися гімнастикою, бігати та грати у футбол. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Наступного тижня на головній спортивні арені Хмельницького відбудеться офіційний футбольний матч. Суперником хмельницького «Поділля» стануть львівські «Карпати». Тому спортивний комплекс «Поділля» вже почали активно готувати до проведення офіційних футбольних матчів. Про це сьогодні, 19 березня, на своїй сторінці у соцмережі повідомив директор Хмельницької ДЮСШ №1 Василь Янків.

«Підготовку футбольного поля СК «Поділля» до відновлення спортивного сезону розпочато!!!», – каже Василь Янків.

Працівники Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 розпочали підготовку футбольного поля СК «Поділля» до нового сезону. Тут проводяться усі необхідні роботи для того, щоб газон став комфортним і зручним для спортсменів, а також мав охайний вигляд. Варто додати, що догляд за спортивним газоном потребує щоденної праці. Наразі працівники ДЮСШ №1 розчісують трав’яне покриття для того, щоб очистити його від відмерлих частинок трави після зими.

Василь Янків каже, що далі заплановано вирівняти поверхню газону, підстригти його та зробити укатку. Коли температура повітря підвищиться до 12-15 градусів тепла, то продовжиться наступний комплекс необхідних робіт. Зокрема, за словами Василя Янківа, працівники ДЮСШ №1 будуть проводити аерацію, удобрювати мінеральними та азотними добривами землю. Також планують здійснити укатку більш потужним катком, відновити автоматичну систему поливу, а також провести інші важливі роботи.

Отже, хмельницьке «Поділля» гратиме з львівськими «Карпатами» у четвер, 25 березня. А в понеділок, 29 березня, запланований матч «Поділля» – «Епіцентр».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.